کد خبر: 337461 A

مدیرعامل باشگاه بعثت در گفت وگو با ایلنا:

مدیر عامل باشگاه بعثت کرمانشاه با بیان اینکه تیمش شانس خوبی برای قهرمانی دارد، تصریح کرد: تیم بعثت برای هر چالشی آماده است.

افشین حسنی مدیر عامل باشگاه بعثت در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در کرمانشاه درباره برتری تیمش در برابر تیم شهرداری کاشان اظهار کرد: برد ارزشمندی را کسب کردیم. بازی در نیمه نخست نزدیک و بسیار حساس دنبال شد اما در نیمه دوم موفق شدیم بازی را به خوبی کنترل کنیم و سه امتیا‌ز ارزشمند این را دیدار کسب کنیم.

حسنی تاکید کرد: برای رساندن خودمان به جمع مدعیان لیگ باید این دیدار را با پیروزی پشت‌سر می‌گذاشتیم. فراموش نکنید یک دیدار سخت را برابر شهرداری کاشان پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: مطمئنم که شانس خوبی برای قهرمانی داریم. هنوز راهی طولانی برای رفتن وجود دارد و سختی های زیادی پیش رو داریم. فعلا تنها نیمی از راه را رفته ایم. باید پیشرفت کنیم و نشان دهیم که می توانیم با فشارها کنار بیاییم.

مدیر عامل باشگاه بعثت تصریح کرد: حالا باید به فکر بازی بعدی خود در لیگ باشیم و این پیروزی را فراموش کنیم. تنها نگرانی من در حال حاضر دیدار برابر شهرداری بندرعباس است نه چیزی غیر از آن، چون می خواهیم نشان دهیم برای هر چالشی آماده هستیم.

گفتنی است دیدار حساس تیم های بعثت و شهرداری بندرعباس سه شنبه هفته بعد به میزبانی بعثت در استادیوم 15 خرداد برگزار خواهد شد.

بازی شهرداری فوتبال بعثت شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر