کد خبر: 356123 A

بخشدار مرکزی هرسین خبر داد:

بخشدار مرکزی هرسین گفت: 10 باب خانه مسافر در روستای "تمرگ" آماده پذیرایی از مهمانان، مسافران نوروزی هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در هرسین، ستاد روستایی استقبال از مسافرین نوروزی بخش مرکزی شهرستان هرسین صبح امروز با حضور دهیاران برگزار شد.

در این نشست، بخشدار مرکزی هرسین اظهار کرد: 10 باب خانه مسافر در روستای "تمرگ" آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی هستند.

در این جلسه، آذر خسروی بخشدار مرکزی هرسین از دهیاران خواست با جمع آوری نخاله ها و پسماندها و رفع سد معبر در روستا محیط پاکیزه و باطراوتی را برای مهمانان نوروزی فراهم کنند.

خسروی افزود:انجام تبلیغات محیطی، رسیدگی به وضعیت تابلوهای معرفی روستا و زیباسازی روستاها تأثیر مثبتی در جذب گردشگران خواهد داشت.

وی ادامه داد: هماهنگی های لازم برای برگزاری و اجرای مراسم سنتی و آیین سر زدن به خانواده های شهداء و مستمندان، آماده سازی مساجد و مناسب سازی نمازخانه روستاهای بخش مرکزی به عمل آمده است.

خسروی از دهیاران خواست نسبت به رسیدگی وضعیت روشنایی محورهای مواصلاتی، تفرجگاهها، فضاهای عمومی روستا و برقراری کشیک های نوروزی اهتمام بیشتری داشته باشند.

بخشداری مرکزی هرسین در پایان سخنان خود از برگزاری برنامه های روستایی با هدف ایجاد شور و نشاط و ایجاد کمپ های روستایی با طرح های سنتی و روستایی در تعدادی از روستاهای بخش مرکزی خبر داد .

گفتنی است که این جلسه با تصویب 17 مصوبه به پایان رسید .

روشنایی محورهای مواصلاتی مسافران نوروزی مهمانان نوروزی تبلیغات محیطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر