کد خبر: 384154 A

فرماندار کرمانشاه:

ایلنا: سفر ریاست جمهور به کرمانشاه فرصت مناسبی برای توسعه همه جانبه کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، صبح امروز جلسه ستاد شهرستان و برنامه ریزی آمادگی سفر رییس جمهوری کرمانشاه با حضور فضل اله رنجبر فرماندار و بخشداران و مسوولان مربوطه در فرمانداری کرمانشاه صبح شنبه ۵تیرماه برگزار شد.

فرماندار کرمانشاه در این نشست اظهار کرد: سفر ریاست محترم جمهور و هیات دولت به کرمانشاه فرصت مناسبی است برای توسعه همه جانبه استان کرمانشاه است.

فضل اله رنجبر تاکید کرد: سفر ریاست محترم جمهور و هیات دولت به کرمانشاه فرصت بسیار مغتنمی است برای توسعه همه جانبه استان و شهرستان کرمانشاه خواهد بود.

 رنجبر گفت: لذا باید با برنامه ریزی‌های دقیق از جانب مدیران و مسولان مربوطه در شهرستان کرمانشاه ضمن حضور چشمگیر مردم شاهد استقبال با شکوه از دولت تدبیر و امید در کرمانشاه باشیم.

 رنجبر تاکید کرد: شورای شهر، شهرداری‌ها، آموزش و پرورش و بخشداری‌ها می‌بایست با تبلیغات گسترده و برنامه‌های متنوع و مناسب زمینه استقبال با شکوه از ریاست جمهور و هیئت دولت را فراهم کنند.

فرماندار کرمانشاه از مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه به عنوان مکان حضور رئیس جمهور و هیئت دولت یاد کرد که بررسی‌های لازم برای آمادگی این مجموعه انجام شده و در حال پیگیری است.

رنجبر مسیر استقبال و حضور مردم را از سه راه بیست و دو بهمن تا مجموعه ورزشی آزادی برشمرد.

فرماندار کرمانشاه همچنین از بخشداران بخشهای تابعه شهرستان کرمانشاه خواست که آمادگی لازم برای بازدید هیات دولت از روستاهای محروم را داشته باشند.

در ادامه این نشست مدیران ومسوولان و بخشداران به ذکر توضیحات و برنامه‌های خود در سفر ریاست مجترم جمهوری پرداختند.

آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر