کد خبر: 386341 A

در شهرداری کرمانشاه برگزار شد؛

به همت حزب وحدت و همکاری ملی شاخه کرمانشاه و نیز با حضور بیش از 2 هزار خانواده نیازمند؛ مراسم بزرگ افطار با نام " شبی با ایتام" در شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، شب گذشته به همت حزب وحدت و همکاری ملی شاخه کرمانشاه و نیز با حضور بیش از 2 هزار خانواده نیازمند؛ مراسم بزرگ افطار با نام " شبی با ایتام" در شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

1

در این مراسم، مسعود پیرنداخ؛ دبیر حزب وحدت و همکاری ملی شاخه کرمانشاه با اشاره به سنت حسنه افطار، اظهار کرد: اطعام نیازمندان جزء تعهدات انسانی، اخلاقی هر مسلمانی است.

وی با اشاره به سیره ائمه (ع) محبت به اقشار بی بضاعت و کمک به آنها را اولاترین عبادتها دانست.

پیرنداخ ضمن تشکر از مدیریت سازمان بهزبستی و کمیته حضرت امام (ره) استان و حضور آنها در کنار ولی نعمتان جامعه آنان رامدیرانی مردم محور و انقلابی خواند، و گفت: رکن اصلی انقلابی بودن مردم محوری است.

2

وی در ادامه افزود: از شهرداری کرمانشاه، مدیریت مکتب فرش و گلیم و گبه، انجمن سینمای جوان، بانک قرض الحسنه رسالت که زحمات زیادی در برپایی این مراسم زیبا و معنوی ما را یاری کرده اند تشکر می کنم.

در ادامه این مراسم، دکتر باهر حسینی از وکلای بنام استان نیز ضمن تجلیل از برگزارکنندگان، حمایت و پاسخگویی، به مطالبات مردم را از لحاظ حقوقی در اسلام تشریح کرد.

3

وی با بیان اینکه هر فرد در اجتماع از حقوق مسلمی برخوردار است؛ خواستار توجه بیشتر مسئولان به قشر آسیب پذیر جامعه شد.

در ادامه این مراسم معنوی، دکتر مهرداد کرمی، دبیر انجمن بیماران ام اس (مالتیپل اسکرورز) استان کرمانشاه نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: خدمت به آحاد ملت وظیفه انسانی هر فرد مسلمان است.

4

وی در ادامه سخنان خود به نموداری از خدمات این انجمن در خصوص بیماران ام اس در استان کرمانشاه اشاره کرد.

گفتنی‌است در این مراسم، عبدالرضا میرزاییان؛ مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه نیز خدمت به مردم و اقشار نیازمند را  جزء رسالت کاری خود عنوان کرد.

5

6

8

9

گزارش و عکس: مسعود دریابار

حقوق خانواده شهرداری فرش ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر