کد خبر: 111602 A

قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان خبر داد:

قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان از وجود ۵۷ تعاونی مسکن کارگری با ۴۵۷۳ نفر عضو در استان خبر داد.

ایلنا: قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان از وجود ۵۷ تعاونی مسکن کارگری با ۴۵۷۳ نفر عضو در استان خبر داد. رحمانی درجلسه هم اندیشی مدیران شرکتهای تعاونی گفت: تمام اعضای تعاونی‌ها سعی کنند با قوانین و مقررات بخش تعاون آشنا شوند.

به گزارش ایلنا از کرمان ویُ با اشاره به اهمیت آموزش قوانین و مقررات بخش تعاون به اعضای جامعه تعاونی گفت: عدم اطلاع از قوانین و مقررات بخش تعاون، مشکلاتی را در جهت محقق نشدن اهداف تعاونی‌ها و نارضایتی اعضای آنان بوجود می‌آورد.

وی بر تشکیل به موقع مجامع تعاونی‌ها همراه با دستور کار مشخص و مدون تأکید کرد و افزود: اطلاع رسانی رکن مهم تشکیل جلسات منظم است.

وی ضمن اشاره به بر نقش مؤثر و مهم بازرسان در تعاونی‌ها گفت: دقت و تحلیل گزارش بازرسان تعاونی‌ها و توجه به حسابرسی دقیق از واحدهای تعاونی منجر به رشد و شکوفایی تعاونی‌ها بویژه تعاونیهای مسکن می‌شود.

قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان از وجود ۵۷ تعاونی مسکن کارگری در استان خبر داد و افزود هم اکنون ۴۵۷۳ نفر عضو این تعاونی‌ها هستند.

گفتنی است: در این جلسه نمایندگان اتحادیه تعاونی مسکن کارگری و دیگر حضار به بیان مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

جامعه رشد قوانین و مقررات کار و رفاه اجتماعی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مسکن مشکلات کارگری تعاونی کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر