کد خبر: 111604 A

رئیس کل دادگستری استان کرمان:

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: کانون اصلاح و تربیت، اراده قوی و توجه به نتیجه کار را در مددجویان، پرورش و تقویت نماید.

ایلنا: حجت الاسلام و المسلمین علی توکلی در جشن مددجویان کانون اصلاح و تربیت که به مناسبت روز کودک و نوجوان برگزار شد افزود: گرچه کانون اصلاح و تربیت از امکانات بسیار خوب و اساتید مجربی بهره‌مند است ولی باز هم نمی‌توان این امکانات را با شرایط خانه و جای خالی پدر و مادر قیاس کرد.

به گزارش ایلنا از کرمان وی اظهار داشت: هیچ کسی از حضور مددجو در کانون خوشحال نیست و تلاش همه مسئولان بر بازگشت مددجویان به خانه با شرایط جدید و بدور از هر گونه بزه کاری است.

این مقام قضایی تقویت اراده و اراده قوی را عامل پیشرفت و موفقیت انسان‌ها قلمداد کرد و ابراز داشت: بهتر است در شرایطی که در کانون هستید با تقویت اراده خود آینده‌ای خوب و درخشان و سرشار از موفقیت را برای خود تضمین کنید.

وی عدم توجه به نتیجه کار را عامل اصلی بسیاری مشکلات ذکر کرد و بیان داشت: اگر هر کسی در لحظه انجام هر عمل به نتیجه کار خویش تفکر و تأمل می‌کرد بسیاری از مشکلات اصلاً رخ نمی‌داد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: وقتی نوجوانی در لحظه نزاع چاقویی در دست می‌گیرد، هرگز فکر نمی‌کند استفاده از این چاقو چه پیامدهایی را برای او رقم خواهد زد.

حجت الاسلام و المسلمین توکلی، اشتباه در زندگی همه افراد را محتمل دانست و ابراز داشت: انسان باید در زندگی سعی کند تا حد امکان اشتباهی را مرتکب نشود و چنانچه بر اثر غفلت اشتباهی را مرتکب شد سعی در جبران آن در زندگی داشته باشد.

استان کرمان پدر و مادر رئیس کل دادگستری استان کودک و نوجوان مشکلات اراده دادگستری تقویت اولویت مددجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر