کد خبر: 113094 A

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های کرمان خبر داد:

جهت ارتقای ایمنی محورهای روستائی طرح‌هایی از قبیل طرح ارتقای ایمنی موتور سیکلت سواران، ارتقای ایمنی عابرین پیاده، ارتقای ایمنی وانت بارها با همکاری دهیاری‌ها و اعضای شورا و سایر مسئولین تاثیرگذار محلی اجرایی شده است.

ایلنا: مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان در همایش راهوران گفت: نگاهی به تلفات رانندگی در مسیرهای برون شهری نشان می‌دهد در هشت ساله اخیر تصادفات راههای برون شهری استان همواره روندی نزولی را طی نموده در حالی که تصادفات راههای روستائی متاسفانه روندی صعودی داشته است

به گزارش ایلنا از کرمان جمیلی کرمانی مدیر کل حمل ونقل و پایانه‌های استان افزود: از دلایل کاهش تلفات در مسیرهای برون شهری کنترل سرعت با روشهای متعدد می‌باشد که خوشبختانه موفقیت آمیز بوده و منجر به کاهش تلفات گردیده است. متاسفانه بهبود شرایط روسازی راه‌های روستائی منجر به افزایش سرعت شده در حالی که کنترل سرعت در این مسیر‌ها صورت نمی‌گیرد.

وی تصریح کرد: پیشنهاد می‌گردد با همکاری و هماهنگی بیشتر شورا‌ها و دهیاری‌ها طرح ارتقای ایمنی عابرین در تعداد بیشتری از روستا‌ها اجرایی شود تا شاهد ارتقای ایمنی در راهای روستائی باشیم.

جاده حمل و نقل و پایانه های مدیر ایمنی خبر کرمان روستا روستایی ارتقای روستائی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر