کد خبر: 116112 A

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمان اعلام کرد:

نظارت بر کنترل ترافیک جاده ای(تخلفات سرعت و حمل بار اضافه بر ظرفیت مجاز) به حداقل رساندن مدت امداد رسانی جاده ای با استفاده از اجرای طرحهای ITS و سامانه های مربوطه در مرکز مدیریت راههای استان کرمان در ۲۸ سایت آماده بهره برداری است.

کرمان - ایلنا: جمیلی کرمانی گفت: پروژه راه اندازی مرکز مدیریت راههای استان با جدیت و تلاش همکاران اداره کل حمل ونقل و پایانه‌های استان و همکاران مرکز مدیریت راه‌های کشور و اداره کل راه و ترابری استان از سال۱۳۸۹، در قالب طرح راه اندازی سیستم هوشمند نظارت تصویری جاده‌ها در مرکز استان کلید خورد.

به گزارش ایلنا از کرمان وی افزود: با توجه به مشکلات عدیده در فراهم نمودن بستر مخابراتی انتقال اطلاعات از نقاط مورد درخواست در جاده‌ها به مراکز مدیریت راه‌ها، مقرر گردید که بصورت موقت از ۱۲ سایت BTS مخابرات برای این منظور استفاده شود که در این راستا ۱۲ دوربین بر روی این دکل‌ها نصب شد.

جمیلی تصریح کرد: همزمان با انتقال تصاویر مربوطه به ساختمان شعبه حمل ونقل در این اداره کل، عملیات نصب و تجهیز ۱۶ نقطه دائم در محورهای استان با همکاری و تلاش وقفه ناپذیر همکاران محترم در اداره کل راه وترابری استان نیز به انجام رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۲۸ سایت آماده بهره برداری(شامل ۱۶ نقطه با دکلهای اختصاصی و ۱۲ نقطه با دکلهای BTS) فعال می‌باشند. از ۲۸ نقطه فوق، ۷ دوربین در منطقه جنوب استان نصب و بهره برداری شده است.

اداره کل راه استان کرمان جاده حمل و نقل و پایانه های دوربین کنترل ترافیک مخابرات مشکلات مدیریت تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر