کد خبر: 123873 A

فرمانده انتظامی ریگان خبر داد:

در بررسی‌های به عمل آمده از سوی ماموران انتظامی مشخص شد که این مرد ۳۹ساله اهل کرج با عنوان اینکه تخصص خود را از دانشگاه پزشکی تهران گرفته، به صورت غیرقانونی هزینه‌های هنگفتی به مبالغ ۷۰۰ هزار تومان، ۵۰۰ هزار تومان و در بعضی از مواقع ۳۰۰ هزار تومان از مردم دریافت کرده است.

کرمان - ایلنا: فرمانده انتظامی ریگان استان کرمان از دستگیری مجرمی خبر داد که با جعل عنوان پزشک اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌نمود.
به گزارش ایلنا از کرمان «سرهنگ» حمید رضا بهاروند در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت شهروندی مبنی بر اینکه فردی با جعل عنوان پزشک، اقدام به ویزیت شهروندان می‌نمایند، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس ریگان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از سوی ماموران انتظامی مشخص شد که این مرد ۳۹ساله اهل کرج با عنوان اینکه تخصص خود را از دانشگاه پزشکی تهران گرفته، به صورت غیرقانونی هزینه‌های هنگفتی به مبالغ ۷۰۰ هزار تومان، ۵۰۰ هزار تومان و در بعضی از مواقع ۳۰۰ هزار تومان از مردم دریافت کرده است.
وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم با انجام تبلیغات وسیع در خصوص درمان دردهای مزمن میگرن و آرتروز مبالغ نامشروع و کلانی را به جیب زده است.
جانشین انتظامی ریگان بیان کرد: پس از هماهنگی‌های به عمل آمده با مقام قضایی، روز گذشته مأموران انتظامی به محل فعالیت این متهم مراجعه و مقادیری داروهای گیاهی، وسایل طب سوزنی و مدارک جعلی کشف کردند.
» بهاروند «در پایان با اشاره به اعتراف مجرم دستگیر شده به کلاهبرداری، از شهروندان خواست در صورتی که از این شخص شاکی می‌باشند به پلیس این شهرستان مراجعه نمایند.

استان کرمان پزشک تبلیغات درمان دستور کار پلیس طب فرمانده انتظامی دستگیری انتظامی ریگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر