کد خبر: 124139 A

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از آمادگی این شرکت برای تامین سوخت ایمن، مطلوب و مستمر برای مصرف کنندگان اعم از خانگی، تجاری و صنعتی در زمستان امسال خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از آمادگی این شرکت برای تامین سوخت ایمن، مطلوب و مستمر برای مصرف کنندگان اعم از خانگی، تجاری و صنعتی در زمستان امسال خبر داد.
به گزارش ایلنا از کرمان مدیرعامل شرکت گاز کرمان بااعلام این مطلب از تلاش شرکت گاز برای تامین مطلوب سوخت زمستانی خبر داد و گفت: برای تامین سوخت زمستانی مشترکین راهکارهایی از جمله اجرای خطوط تقویتی و نصب ایستگاهای لازم و انجام تعمیرات اساسی و آماده سازی نیروی انسانی برای گازرسانی مطلوب و مستمر آماده‌ایم.
ودیعتی افزود: در شرایط بحرانی کسری لازم از طریق مصرف نیروگاه‌ها و صنایع عمده انجام خواهد گرفت.
وی خاطر نشان کرد: همه ساله با شروع فصل سرما بدلیل عدم رعایت نکات ایمنی توسط مصرف کنندگان گاز در بخش خانگی متاسفانه شاهد حوادثناگوار هستیم ودر این خصوص مهم‌ترین توصیه ما بکارگیری تجهیزات گازسوز دارای استاندارد و اطمینان از کارکرد صحیح این تجهیزات و استفاده از دودکش استاندارد و نصب کلاهک Hشکل در پشت بام است. لازم است شهروندان گرامی، ضمن بازدید دودکش از باز بودن مسیر آن اطمینان حاصل نموده و با استفاده از شیلنگهای استاندارد و بست فلزی زمستانی مطمئن را سپری نمایند.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام اینکه انتقال گاز جنوب استان، با ظرفیت ایجاد شده توسط خط انتقال صلح بطول ۹۰۷ کیلو متر این امکان را برای کرمان فراهم می‌آورد که جنوب استان در برنامه‌های آینده متحول گردد. تامین سوخت زمستانی مردم فهیم استان کریمان اولویت اصلی کارکنان این شرکت می‌باشد و ارزیابی وضعیت مصرف واحدهای مختلف از جمله، تجاری، خانگی، صنایع و نیروگاه‌ها صورت گرفته تا زمستان امسال مردم شاهد افت فشار و یا قطع گاز در استان نباشند.
وی گفت: پست امداد گاز با شماره تلفن ۱۹۴ بصورت ۲۴ ساعته و طول ایام هفته آماده خدمات می‌باشد. مشترکین محترم می‌توانند نقطه نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق تلفن گویا ۲۵۲۹۴۱۸ در میان گذارند و ضمن پرداخت الکترونیکی و غیر حضوری قبوض گاز بهاء و با استفاده از شماره پیامک ۱۰۰۰۳۴۱۱۹۴ از آخرین وضعیت قبوض خود اطلاع پیدا نمایند

استان کرمان استاندارد پیامک تلفن زمستان سرما شماره تلفن گاز نیروی انسانی مطلوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر