کد خبر: 139675 A

مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

دربخش کاتای آقایان تیمهای شهداء - الماس کویر و بسیج و در بخش کمیته هم تیمهای بم – رفسنجان – و الماس کویر به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.

کرمان - ایلنا: مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان گفت: در مسابقات کاراته کارگران به مدت ۲ روز در سالن‌های کاراته شهدای کارگر و مجموعه ورزشی کارگران کرمان در بخش‌های کاتای انفرادی و کمیته در کلیه رده‌های سنی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش ایلنا از کرمان هوشیار احمدی افزود: در این دوره از مسابقات ۳۲۰ کاراته کا رخانم در قالب تیم‌های کرمان - زرند - شهربابک - سیرجان - راور - بافت – ۹ دی - جیرفت محیا آباد - اختیارآباد و ۴۹۰ کاراته کا آقا از تیمهای بافت – بم - رفسنجان - اختیارآباد - جیرفت – ماهان - الماس کویر - بسیج ماهان - شهداء و کویر کرمان به مدت ۲ روز در سالن‌های کاراته شهدای کارگر کرمان و مجموعه ورزشی کارگران این شهردر بخش‌های کاتای انفرادی و کمیته در کلیه رده‌های سنی با یکدیگر به رقبت پرداختند.

وی اظهار داشت: در پایان این رقابت‌ها و در بخش کاتای خانم‌ها: تیمهای شهداء کرمان - اختیارآباد و ۹دی، در بخش کمیته خانم‌ها: تیم ۹دی - بافت و سیدالشداء به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است: دربخش کاتای آقایان نیز تیمهای شهداء - الماس کویر و بسیج و در بخش کمیته هم تیمهای بم – رفسنجان – و الماس کویر به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.

اداره کل تعاون کار و رفاه استان کرمان بسیج خانواده دهه فجر رقابت روابط عمومی کرمان کاراته کویر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر