کد خبر: 156701 A

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سارق آهن آلات در حین سرقت و کشف بیش از ۵ تن آهن خبرداد.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سارق آهن آلات در حین سرقت و کشف بیش از ۵ تن آهن خبرداد.

به گزارش ایلنا از کرمان سرهنگ «فداء» در تشریح این خبر گفت: با گشت زنی هدفمند واحد گشت کلانتری ۱۳ کرمان در حوزه انتظامی خود به فردی که در حین بار گیری آهن آلات با یک دستگاه جرثقیل بود مشکوک شدند.

وی گفت: مامورین متهم و آهن آلات را به همراه خودرو‌ها به کلانتری منتقل کردند که در نتیجه تحقیقات انجام شده سارق در برابر پرسش‌های فنی و تخصصی ماموران چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت.

وی در ادامه گفت: سارق که در ایام عید از استان‌های همجوار به قصد سرقت وارد کرمان شده بود و با کرایه جرثقیل و دو دستگاه نیسان اقدام به سرقت آهن آلات در سطح شهر کرمان می‌نمود. اعتراف کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارق دستگیر شده بیش از ۵ تن آهن آلات کشف و یک دستگاه جرثقیل دو دستگاه خودرو نیسان نیز توقیف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: سارق دستگیر شده به همراه یک نفر مالخر پس از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی، و کلیه اموال مکشوفه تحویل مالباختگان شد.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان در پایان گفت: شهروندان در صورت نیاز و برخورد مشاهده این قبیل اقدامات مشکوک به منظورایجاد ناامنی برای بزهکاران و متخلفان، موارد را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

ایام عید خودرو سرقت فرماندهی انتظامی نیسان شهرستان آهن کرمان سارق آلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر