کد خبر: 162542 A

فرمانده انتظامی رفسنجان استان کرمان خبر داد:

فرمانده انتظامی رفسنجان استان کرمان از کشف اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال در عملیات این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی رفسنجان استان کرمان از کشف اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال در عملیات این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایلنا از کرمان سرهنگ «محمد مهدوی نیا» در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مصالح ساختمانی در سطح حوزه کلانتری ۱۲ شهری، موضوع دستگیری سارق یا سارقان به طور ویژه در دستور کار ماموران این کلانتری قرار گرفت.
این مقام انتظامی بیان داشت: مامورین این یگان با بکار گیری منابع و پی جویی سرقت‌های اخیر به فردی ۳۹ ساله مضنون شده که پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت و پایش فرد مضنون به مدت ۴ شبانه روز ۲ هم دست وی شناسایی و محل دپوی اموال مسروقه کشف شد.
«مهدوی نیا» تصریح کرد: پس از انتقال مته‌مان به کلانتری و طی بازجویی‌های تخصصی این افراد به سرقت مصالح ساختمانی و آهن الات و نیز فروش اموال مسروقه به مالخر اعتراف نمودند.
وی افزود: ماموران در ادامه موفق به شناسایی محل اختفای این مالخر در مخفیگاه‌شان شدند که ضمن هماهنگی با مقام قضایی و پس از ورود به منزل این مالخر موفق به دستگیری این فرد و کشف اموال مسروقه به ارزش ریالی یک میلیارد و دویست میلیون شدند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: مته‌مان پس از حضور در کلانتری و طی بازجویی‌های مقدماتی به بزه‌های انتصابی به خود معترف شدند.
فرمانده انتظامی رفسنجان در پایان گفت: پلیس با افرادی که قصد تجاوز به اموال مردم را داشته باشند به شدت برخورد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد چرا که پلیس خود را موظف و مصمم به برخورد با این افراد می‌داند. وی همچنین از شهروندان درخواست نمود هرگونه مورد مشکوک و وقوع سرقت را بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

استان کرمان تجاوز سرقت مرکز فوریت های پلیسی کشف ارزش میلیون اموال انتظامی مسروقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر