کد خبر: 167562 A

با حضور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب کرمان؛

در آستانه فرا رسیدن روز روابط عمومی، اولین جلسه هم اندیشی مسئولین روابط عمومی آبفای شهرستانهای تابعه استان کرمان با حضور مدیرعامل، معاونین و مسئولین روابط عمومی شهرستانهای تابعه برگزار شد.

در آستانه فرا رسیدن روز روابط عمومی، اولین جلسه هم اندیشی مسئولین روابط عمومی آبفای شهرستانهای تابعه استان کرمان با حضور مدیرعامل، معاونین و مسئولین روابط عمومی شهرستانهای تابعه برگزار شد.

به گزارش ایلنا از کرمان در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… غفاری ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه اظهار امیدواری کرد که سال ۹۳ با یک همگرایی کار‌شناسانه و معقول با توجه به محدودیت‌ها سپری شود.

در ادامه طاهری مدیرعامل شرکت آبفای کرمان در سخنانی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی‌ها در شرکت آب و فاضلاب گفت: روابط عمومی یعنی برقراری ارتباط خوب و سالم با جامعه هدف. و هر سازمانی که بخواهد به اهداف عالیه خود برسد باید بتواند با مخاطبین خود این ارتباط را برقرار کند.

وی افزود: برقراری این ارتباط در شرکت آب و فاضلاب، ارتباط با بیش از دو میلیون نفر که تحت پوشش شرکت هستند است. این جامعه هدف بسیار گسترده و از تنوع فرهنگی بسیار بالایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت آبفای کرمان در ادامه با تاکید بر شناخت جامعه هدف گفت: برای اینکه به اهداف شرکت در جامعه هدف برسیم، باید مشترکین خود، تفکرات و اندیشه آن‌ها، سنت‌های حاکم بر جامعه، فرهنگ و اعتقادات مذهبی آنجامعه شناسایی شوند.

طاهری در پایان گفت: هر آنچه که در شرکت آب و فاضلاب قرار است اتفاق بیفتد باید فرهنگ سازی شود و روابط عمومی‌های شهرهای مختلف در این زمینه باید همشهریان خود را مورد ارزیابی دقیق قرار دهند.

پس از سخنان مدیرعامل، فقیهی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی، مصطفایی معاون امور مشترکین و حسینی معاون امور مالی در سخنانی به پرداخت غیر حضوری قبوض و استفاده از تلفن ۱۵۲۲ و سیستم پیامک برای پرداخت آب ب‌ها، تغییر نگرش افراد جامعه در مورد وضعیت آب و حذف قبوض آب بها تاکید کردند.

در ادامه جلسه، نشست تخصصی روابط عمومی‌ها برگزار شد و تصمیماتی از قبیل فرهنگ سازی درون سازمانی و برون سازمانی، جلسه با مدیران روابط عمومی‌های دستگاههای اجرایی استان با توجه با اینکه درصد قابل توجهی از مشترکین کارمندان دولت هستند، آموزش مستمر و مداوم پرسنل و کارکنان دولتی در خصوص اهیمت آب و وضعیت بحرانی آب، نصب پوستر در ادارات و مساجد در رابطه با صرفه جویی در مصرف آب و عدم استفاده از انشعابات غیر مجاز اتخاذ شد.

در پایان جلسه از روابط عمومی شهرهای جیرفت، کهنوج و بم که بیشترین همکاری در رابطه با ارسال خبر داشتند تقدیر به عمل آمد.

استان کرمان پوشش پیامک تلفن دولت روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب صرفه جویی در مصرف معاون برنامه ریزی هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر