کد خبر: 178384 A

فرماندار کرمان

فرماندار کرمان گفت: دو بانده شدن قسمتی از محور کرمان کوهپایه نقش متبتی در ایمنی و راحتی رفت و آمدها داشته است.

در جلسه شورای ترافیک توحیدی گفت: با آغاز فصل تابستان و زیاد شدن استفاده مردم از مناطق گردشگری باید بحثترافیک و وضعیت خیابانها و راههای تفرجگاهها و مناطق خوش آب و هوا بیشتر مورد توجه قرار گیرد و این موضوع در روزهای پنج شنبه و جمعه در مناطقی مانند سیرچ، کوهپایه، جنگل قائم، ماهان، جوپار، روستای ده بالا و… هم در مباحثامنیتی و هم ترافیکی باید به طور خاص دیده شود.

به گزارش ایلنا از کرمان فرماندار کرمان افزود: دو بانده شدن قسمتی از محور کرمان کوهپایه نقش متبتی در ایمنی و راحتی رفت و آمدها داشته است.

وی گفت: آمار تصادفات درون شهری روند رو به کاهشی را طی کرده و وضعیت مناسب تری نسبت به قبل دارد.

رئیس شورای ترافیک شهرستان کرمان با بیان اینکه استفاده شهروندان از پلهای عابر پیاده در کاهش حوادثرانندگی موثر خواهد بود گفت: متاسفانه میزان استفاده مردم از پلهای عابر پیاده بسیار کم است بعضی پلها با وجود قرار گرفتن در مکانهای پر رفت و آمد مورد استفاده قرار نمی گیرند.

وی با اشاره به راه اندازی ترمینال جدید مسافربری کرمان عنوان کرد: از روز شنبه ۱۷ خرداد تمامی مسافران از ترمینال جدید جا به جا شده اند و تنها فروش بلیط در برخی تعاونیهای ترمینال قدیم انجام می شود ضمن اینکه با فراگیر شدن خرید الکترونیکی بلیط اتوبوس، دسترسی مردم بهتر خواهد بود.

توحیدی ادامه داد: برای رفاه حال شهروندان، هم اکنون از چهار نقطه شهر کرمان سرویسهای خط واحد مسافران را به ترمینال جدید انتقال می دهند.

اتوبوس بلیط ترافیک جنگل خوش آب و هوا فرماندار گردشگری مسافران وضعیت کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر