کد خبر: 178419 A

باحضور فرماندار کرمان؛

یک طرح آبیاری طرح فشار بابلر هم در زنگی آباد به بهره برداری رسید که با اعتبار ۸۰۵ میلیون ریال از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی زمینه اشتغال ۵ نفر را مهیا نموده است.

فرماندار به مناسبت هفته کشاورزی در حاشیه افتتاح ۵ طرح کشاورزی گفت: این طرح ها شامل دو طرح گلخانه ای، دو طرح پرورش مرغ گوشتی و آبیاری تحت فشار بود.

به گزارش ایلنا از کرمان توحیدی افزود: طرح گلخانه سبزی و صیفی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و اعتبار ۷۲۵۰ میلیون ریال از محل تسهیلات کمکهای فنی و اعتباری در منطقه هفت باغ و گلخانه پرورش کاکتوس با تنوع ۱۵۰۰ گونه کاکتوس در منطقه زنگی آباد کرمان به بهره برداری رسیدند که جمعا زمینه اشتغال ۱۸ نفر را فراهم کردند.

وی ادامه داد: دو طرح پرورش مرغ گوشتی هم در روستای فرح آباد از توابع بخش مرکزی کرمان به بهره برداری رسید که جمعا با تسهیلات ۶۵۰۰ میلیون ریال و سرمایه درگردش ۲۷۰۰ میلیون ریال از محل کارگروه توسعه بخش کشاورزی افتتاح شدند که در مجموع با ظرفیت ۴۰ هزار قطعه مرغ، توان تولید ۲۷۲ تن گوشت و ۴۰۰ تن کود را در سال دارد.

رئیس کارگروه کشاورزی شهرستان کرمان در ادامه خاطرنشان کرد: یک طرح آبیاری طرح فشار بابلر هم در زنگی آباد به بهره برداری رسید که با اعتبار ۸۰۵ میلیون ریال از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی زمینه اشتغال ۵ نفر را مهیا نموده است.

اشتغال بخش کشاورزی سرمایه فرماندار کشاورزی کود گوشت میلیون افتتاح کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر