کد خبر: 202522 A

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمان:

ه زودی سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های شهر کرمان فعال می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان اظهار داشت: به منظور رفاه حال شهروندان و پس از بررسی‌های چند ماهه و رایزنی با بانک‌ها و شرکت‌های مربوطه، سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های شهر کرمان به نتیجه رسید.

به گزارش ایلنا ازکرمان، عسکری با بیان اینکه قرار است به زودی کلیه تاکسی‌های کرمان به دستگاه پرداخت الکترونیک مجهز شوند، افزود: این طرح ابتدا به مدت دو هفته و به شکل آزمایشی روی تعداد ۱۱۰ دستگاه تاکسی اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: پس از اجرای طرح آزمایشی پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های مذکور و رفع نواقص احتمالی، این سامانه به شکل فراگیر در تمام تاکسی‌های شهر کرمان نصب می‌شود.

وی گفت: اجرای سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌ها با همکاری بانک رسالت انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه امید می‌رود تمام تاکسی سرویس‌های فعال نیز در فاز دوم از دستگاه پرداخت الکترونیک در خودروهای خود بهره‌مند شوند، گفت: با نصب این دستگاه مشکل پول خرد و پرداخت کرایه تاکسی به طور کامل حل می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان با اشاره به اینکه نصب دستگاه پرداخت الکترونیک مشکل اتلاف زمان مسافر و راننده تاکسی که از معضلات روش سنتی پرداخت کرایه است را رفع می‌کند، خاطرنشان کرد: این دستگاه همچنین کمک بزرگی به رانندگان تاکسی جهت کنترل کارکردشان است.

الکترونیک پول تاکسی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر دستگاه سامانه کرمان مدیرعامل فعال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر