کد خبر: 207093 A

مسئول ساماندهی سرویس مدارس سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی‌رانی کرمان؛

به مناسبت آغاز سال تحصیلی، گشت ویژه سرویس مدارس در شهر کرمان راه‌اندازی شد.

مسئول ساماندهی سرویس مدارس سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی و استفاده تعداد زیادی از دانش آموزان از سرویس مدارس، گشت سرویس مدارس توسط سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان راه‌اندازی شد.

به گزارش ایلنا از کرمان، محمد مهدی اسدی با اشاره به ضرورت اجرای آئین نامه و شیوه نامه طرح ساماندهی سرویس مدارس افزود: در حال حاضر حل مشکلات و مسائل پیش رو و ضرورت وحدت رویه بین شرکت‌های پیمانکاری و همچنین تسهیل در دریافت کارت تردد برای رانندگان سرویس‌های مدارس در اولویت کاری سازمان تاکسیرانی قرار گرفته است.

مسئول ساماندهی سرویس مدارس سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان بیان کرد: یکی از مصوبات این نشست راه‌اندازی یک دفتر مناسب همراه با خط تلفن جهت پیگیری و پاسخگویی به والدین، دانش آموزان و رانندگان است.

اسدی از تشکیل پرونده برای رانندگان، دریافت مدارک آن‌ها و ارسال آن به سازمان تاکسیرانی خبر داد و افزود: یک نسخه از پرونده رانندگان به حراست آموزش و پرورش اسال می‌شود.

وی با تاکید بر انجام هماهنگی با مدیریت مدارس کرمان جهت معرفی یک نفر به عنوان مدیر اجرایی سرویس‌های ایاب و ذهاب دانش آموزان آن مدرسه، تصریح کرد: مسیربندی و اعلام نرخ کرایه به رانندگان سرویس‌های مدارس در دست انجام است.

مسئول ساماندهی سرویس مدارس سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمان با تاکید بر ضرورت رعایت مقررات مربوط به طرح ساماندهی سرویس مدارس و نرخ‌های مصوب اعلام شده، خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در شرایط مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق شماره تلفن ۳۲۲۲۲۸۳۱با دفتر رسیدگی به شکایات سازمان در میان گذارند.

آموزش و پرورش تاکسی تلفن دانش آموزان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شماره تلفن مدرسه مشکلات والدین سرویس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر