کد خبر: 207095 A

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر؛

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در سال تحصیلی جدید، جهت ارائه تسهیلات به پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی از بین کلیه دانشجویان و دانش آموختگان عضو می‌پذیرد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر ارائه تسهیلات به پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی را از مهمترین امتیازات عضویت در این باشگاه برشمرد.

به گزارش ایلنا از کرمان، مصطفی شجاعی افزود: شناسایی و جذب جوانانی که دارای استعداد سرشار در رشته های مختلف علمی هستند از وظایف باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

وی گفت: ثبت مشخصات فردی در بانک اطلاعات اعضای باشگاه و دریافت کارت عضویت، که مبین پژوهشگر بودن اعضاء است را از دیگر مزایا اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

وی به امکان شرکت اعضا در نشست‌های تخصصی و کارآفرینی باشگاه اشاره کرد و بیان داشت: اعضای استعداهای درخشان امکان تحصیل در مقطع بالاتر، بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی را دارند.

شجاعی گفت: تشویق مادی و معنوی از افرادی که مقالات ISI یا علمی پژوهشی تهیه و به چاپ رسانند، تشویق و حمایت از شرکت در همایش‌های داخلی و کنفرانس‌های بین‌المللی، تخصیص سهمیه و کمک هزینه سفرهای زیارتی، تخصیص تخفیف شهریه، امکان استفاده از اولویت استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان عضو هیأت علمی و یا کارمندی، اهداء بن کتاب، مساعدت در تألیف کتاب و کمک هزینه پایان نامه تحصیلی از مهم ترین مزایای اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

وی افزود: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www. bpj. ir مراجعه کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی مادی و معنوی نخبگان باشگاه پژوهشی جوان تحقیقاتی بردسیر پژوهشگران جهت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر