کد خبر: 214224 A

معاون تربیت و سلامت آموزش و پرورش کرمان عنوان کرد:

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کرمان گفت: فعالیت‌های تربیت بدنی و ورزش در مدارسبا رفتارهای اخلاقی و مهارت‌های اجتماعی توأم باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کرمان گفت: فعالیت‌های تربیت بدنی و ورزش در مدارس با رفتارهای اخلاقی و مهارت‌های اجتماعی توأم باشد.

معاون تربیت و سلامت آموزش و پرورش کرمان در جلسه برگزاری المپیاد ورزشی و درون مدرسه با اشاره به اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در بیش ۲هزار مدرسه استان کرمان گفت: توسعه و ارتقای آمادگی جسمانی، مهارت‌های ورزشی و ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی دانش آموزان از اهداف اصلی این طرح است.

به گزارش ایلنا از کرمان میرزا حسینی تأکید کرد: مدارس باید در راستای تربیت نسلی شاداب وبانشاط گام بردارند ودانش آ موزان درکنارفراگیری علوم مختلف، تحرک وپویایی لازم برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه مدارس به عنوان اصلیترین و تأثیرگذار‌ترین کانون حضور دانش آموزان می‌بایست افزود: استفاده از ظرفیت مدارس و مشارکت همه جانبه مدیران، معلمان، دانش آموزان و اولیاء در اجرای المپیاد دانش آموزی امری ضروری است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان تصریح کرد: برگزاری بازی‌ها و رقابت‌های ورزشی از جمله جاذبه‌های تربیت بدنی در مدارس بوده و مورداستقبال دانش آموزان قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: درس تربیت بدنی علاوه بر ارتقاء مهارت‌های ورزشی و و گذراندن لحظات بنیاد و با نشاط تجربیات و مهارت‌های فراوانی را در حوزه‌های اجتماعی، اخلاقی و فرهنگی به دانش آموزان ارزانی می‌دارد.

میرزا حسینی مدرسه محور نمودن فعالیت‌های تربیت بدنی و ورزش دانش آموزان، استعداد یابی، جذاب و پر نشاط نمودن فضا‌های آموزشی مدارس را از دیگر اهداف المپیاد درون مدرسه‌ای بر شمرد.

وی از برگزاری مراسم افتتاحیهٔ المپیاد درون مدرسهای در ۲۶ مهرماه مصادف با آغازهفته تربیت بدنی درمدارس سراسراستان خبر داد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان گفت: المپیاد ورزشی کرمانیان در ۲۲ رشته ورزشی با حضور ۶ هزار دانش آموز در هفته تربیت بدنی به منظور کشف استعداد‌های ورزشی دانش آموزان و برنامه ریزی جهت شرکت در مسابقات کشوری با همکاری اداره کل ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان استفاده از ظرفیت بازی دانش آموز دانش آموزان سلامت مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر