کد خبر: 223304 A

معاون پژوهش و برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کرمان:

معاون پژوهشی، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کرمان در گردهمایی روسای ادارات شهرستان ها و مناطق از تشکیل هسته پژوهشی در مدارس استان خبر داد.

معاون پژوهشی، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کرمان با بیان اینکه روش آزمایش و خطا در حوزه ی علوم انسانی قابل اجرا نیست، گفت: باید انجام فعالیت ها و تصمیمات در مدارس باید مبتنی بر روش های علمی باشد.

به گزارش ایلنا از کرمان، سلطان زاده با بیان اینکه روش آزمایش و خطا در حوزه ی علوم انسانی قابل اجرا نیست، افزود: باید انجام فعالیت ها و تصمیمات در مدارس باید مبتنی بر روش های علمی باشد.

سلطان زاده از تشکیل هسته پژوهش در مدارس استان کرمان خبر داد و گفت: جشنواره هسته های پژوهش برتر در پایان سال تحصیلی در استان کرمان برگزار می شود.

وی با اشاره به اهمییت پژهش در رارتقای سطح تعلیم و تریبت گفت: پایه و اساس پژوهش باید توجه به مسائل کیفی باشد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان ضمن تأکید برنهادینه کردن پژوهش و تحقیق اساس موفقیت در عرصه های گوناگون زندگی است.

محمدرضا سلطان زاده از ارائه خدمات پژوهشکده ی تعلیم و تربیت به دانش آموزان سراسر استان خبر داد. وی افزود: اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به دانش آموزان خلاق خدمات شبانه روزی جهت ایده های نو ارائه می دهد.

سلطان زاده با بیان اینکه موزه آگیرا نمایش تاریخ ۱۰۰ ساله آموزش و پرورش استان است گفت: بازدید از این موزه برای عموم آزاد است.

محمدرضا سلطان زاده گفت: مدارس موظفند ۲۵ درصد از کمک های مالی مدارس را در راستای توانمند سازی معلمان هزینه کنند.

وی از اجرای همایش کشوری طرح مدرسه بهرور و بهروری مدارس در دیماه سال جاری به میزبانی استان کرمان خبر داد.

سلطان زاده با اشاره به برگزاری دوره ضمن خدمت ویژه آشپزان مدارس استان کرمان گفت: ایمنی، بهداشت و آموزش دو غذا ی جدید از جمله برنامه های اصلی این دوره آموزشی است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: هیچ جزوه و کتابی بدون تأ یید وزارت آموزش و پرورش در مدارس توزیع نشود.

سلطان زاده با بیان اینکه در سال گذشته ۱۵ شهرستان و مناطق در جشنواره رشد شرکت کرده بودند، گفت: امسال۳۲ شهرستان در این جشنواره شرکت خواهند کرد.

وی اعلام کرد: جشنواره رشد در دهه فجر در استان برگزار می شود.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اداره کل آموزش و پرورش استان استان کرمان تعلیم و تربیت دهه فجر شبانه روزی موزه نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر