کد خبر: 229948 A

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های راه و شهرسازی کرمان

نقش روابط عمومی ها در ایجاد آرامش و امنیت روانی جامعه که از بارزترین خصوصیات یک جامعه است، بسیار حایز اهمیت است

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های راه و شهرسازی کرمان گفت: روابط عمومی ها حلقه وصل میان دولت، ملت و نخبگان هستند و نقششان در ایجاد آرامش و امنیت روانی جامعه که از بارزترین خصوصیات یک جامعه است، بسیار حایز اهمیت است.

به گزارش ایلنا ازکرمان علی شهیدی در نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های حمل و نقل و ترافیک استان، بر لزوم برنامه ریزی مناسب دستگاههای عضو این شورا و انسجام برنامه ها در هفته‌ی حمل و نقل تاکید کرد وافزود: هفته حمل و نقل از ۲۴ آذرماه آغاز می‌شود و تا یکم دی‌ماه ادامه دارد، دراین مدت وظیفه داریم با برنامه‌ریزی مناسب عملکرد دستگاههای عضو این شورا را به سمع و نظر مردم برسانیم.

وی به اهمیت و جایگاه روابط عمومی‌ در پیشبرد اهداف سازمان‌ها اشاره کرد و گفت: ‌ روابط عمومی ها اصلی‌ترین حلقه وصل میان دولت، ملت و نخبگان هستند و نقششان در ایجاد آرامش و امنیت روانی جامعه که از بارزترین خصوصیات یک جامعه است، بسیار حایز اهمیت می باشد.

شهیدی اظهار داشت: درشرایط فعلی جامعه هر چه روابط عمومی ها مجهزتر بروزتر و آماده‌ صحنه باشند موفقیت‌ها و دستاوردهای زیادی خواهند داشت وخروجی و برکات آن مطمئنا نصیب خود آن سازمان و در نهایت جامعه خواهد شد.

وی روابط عمومی را نقطه قوت هر دستگاه خواند و در یک جمع بندی مختصراظهار داشت: تعمق در نقش راهبردی روابط عمومی در یک سازمان و جایگاه مناسب آن در تشکیلات اداری آن سازمان، عامل مهم تقویت جایگاه روابط عمومی است.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های راه و شهرسازی استان روابط عمومی را چشم، گوش و قلب سازمان دانست و گفت: بدون روابط عمومی حیات سازمانی دوام ندارد.

شهیدی یادآور شد: روابط عمومی ها به دلیل جایگاه راهبردی زیربنایی خود می توانند سازمان‌های مختلف را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهند، چراکه روابط عمومی یک واحد پویا و ارگانیک سازمانی است که هیچ گاه در آن سکون و تعطیلی وجود ندارد.

گفتنی است: ‌شورای هماهنگی روابط عمومی‌های راه و شهرسازی استان کرمان، متشکل از روابط عمومی ادارات کل حمل و نقل و پایانه‌ها، فرودگاه، راه‌آهن، آزمایشگاه مکانیک آب و خاک و هواشناسی و اداره کل راه و شهرسازی شمال و جنوب است.

اداره کل راه ترافیک جامعه دولت راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان روابط عمومی قلب مکانیک هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر