کد خبر: 375599 A

جانشین فرمانده انتظامی جیرفت خبرداد:

جانشین فرمانده انتظامی جیرفت گفت: برادران شرور مسلح و فراری در عملیات ماموران پلیس امنیت این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نبی االله میر افضلی گفت: در پی اظهار نارضایتی اهالی یکی از روستاهای اطراف و اقدامات اطلاعاتی ماموران مبنی بر شرارت های متعدد دو برادر شرور، تحقیقات پلیس در خصوص موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: با گسترش چتر اطلاعاتی ماموران مشخص شد نامبردگان از مجرمان سابقه‌دار هستند و دست به جنایاتی نظیر گروگان گیری، اخاذی مسلحانه و آدم ربایی زده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با استعلام از سوابق محرز شد که این مجرمان طی حکم صادره از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت تحت تعقیب هستند لذا با هماهنگی مقام قضایی دستگیری آنان در دستور کار ویژه پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

میرافضلی ادامه داد: این دو برادر شرور پس از انجام شرارت سریعا به کوهستان‌های اطراف متواری شدند که با توجه به کوهستانی و صعب العبور بودن منطقه توفیقی در دستگیری آنان حاصل نشد که این امر احساس ناامنی ایجاد کرده بود.

وی گفت: با این حال پلیس با انجام یک سری کار اطلاعاتی دقیق و استفاده از نقشه قبلی این دو شرور را از منطقه کوهستانی و صعب العبور به محل مورد نظر هدایت کرد و سپس محل اختفا را محاصره و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کرد.

سرهنگ میرافضلی یادآور شد: این برادران شرور از اراذل و اوباش منطقه بودند که چندین فقره آدم‌ربایی، تحصیل مال نامشروع، اخاذی مسلحانه و ایراد ضرب و جرح در کارنامه سیاه خود دارند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در پایان با اشاره به ابراز رضایت و خوشحالی شهروندان از این اقدام قاطع پلیس، تاکید کرد: پلیس در برخورد با افرادی که باعث بروز ناامنی و ایجاد بی‌نظمی در جامعه می‌شوند از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد و به مخلان نظم و امنیت اجازه جولان نخواهد داد.

آدم ربایی جامعه فرمانده انتظامی ماموران پلیس امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر