کد خبر: 104417 A

فیلابی خبرداد:

اگر بتوانیم مسابقه فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم ۹۰ درصد راه صعود به مرحله بعدی لیگ دسته اول را طی کرده‌ایم.

سرمربی تیم کشتی گروه ساختمانی کفایتی مشهد گفت: در مسابقه این هفته لیگ دسته اول از چند کشتی‌گیر جدید در ترکیب تیم استفاده خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، قاسم امانی فیلابی در آستانه دیدار هفته پنجم تیمش مقابل شهرداری فریدون کنار که روز یکشنبه ۲۴ شهریور برگزار می‌شود، اظهار داشت: فشردگی رقابت‌های لیگ دسته اول و همزمانی آن با چند مسابقه فدراسیون باعثشده برخی از کشتی گیرانمان دچار خستگی شوند و به همین دلیل در بازی فردا از چند چهره جدید استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: با تمریناتی که انجام دادیم تلاش کردیم کشتی‌گیران جایگزین هم به سطح آمادگی مطلوب برسند و انتظار داریم همانند اعضای اصلی تیم عملکرد قابل قبول و مثبتی داشته باشند.

فیلابی ادامه داد: تیم شهدای فریدون کنار در هفته های پایانی دور رفت تیم خود را تقویت کرده و مسابقات خوبی را از خود به نمایش گذاشته، نباید با توجه به برد دور رفت، حریف را دست کم بگیریم.

سرمربی تیم کشتی گروه ساختمانی کفایتی مشهد تصریح کرد: اگر بتوانیم مسابقه فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم ۹۰ درصد راه صعود به مرحله بعدی لیگ دسته اول را طی کرده ایم.

وی در خصوص احتمال حضور تیم کشتی گروه ساختمانی کفایتی در لیگ برتر امسال هم گفت: اگر این اتفاق بیافتند و بنده و همکارانم در کادر فنی تیم حضور داشته باشیم علاوه بر بهره گیری از ۴۰ درصد تیم دسته اول کشتی استان سعی خواهیم کرد نفرات شناخته شده کشتی استان را جمع و نماینده شایسته ای را راهی لیگ برتر نمائیم.

بازی رقابت های لیگ شهرداری کشتی لیگ برتر مشهد مسابقه نماینده دسته فیلابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر