کد خبر: 117534 A

لیگ برتر کشتی آزاد – جام ولایت؛

تیم‌های گاز مازندران و هیأت کشتی رستم‌کلا نیز با پرداخت مبلغ ورودیه مجوز حضور در رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد را دریافت کردند.

تیم‌های گاز مازندران و هیأت کشتی رستم‌کلا نیز با پرداخت مبلغ ورودیه مجوز حضور در رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد را دریافت کردند.

به گزارش ایلنا، با توجه به پیگیری‌های مکرر و درخواست سه تیمی که تا روز پنج‌شنبه هفته گذشته موفق به پرداخت مبلغ ورودیه برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر نشده بودند(مبنی بر تعیین فرصتی محدود جهت پرداخت ورودیه ذیربط) و همچنین اعلام تقاضای مکتوب ۵ تیم از ۶ تیم شرکت کننده در مراسم قرعه‌کشی، مبنی بر تمدید فرصتی محدود جهت پرداخت ودیعه و حضور باشگاه شرکت ملی گاز ایران در این رقابت‌ها، سازمان لیگ فدراسیون کشتی با تاکید بر ضرورت رعایت ضوابط مطابق مفاد اساسنامه و احترام به توافقات جمعی به عمل آمده، به ۳ تیم مورد نظر حداکثر تا پایان وقت اداری شنبه فرصت داد تا با پرداخت ورودیه تعیین شده، در لیگ برتر باشگاه‌های کشتی کشور حضور یابند.

بر این اساس، با اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی، تیم های گاز مازندران و هیأت کشتی رستم کلا با واریز مبلغ ورودیه به جمع ۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها اضافه شدند تا یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر از روز ۱۷ آبان ماه با حضور ۸ تیم آغاز شود.

همچنین قرعه‌کشی برای حضور تیم‌های هیئت کشتی رستم کلا و گاز مازندران در گروه‌های یک و دو رقابت‌های لیگ برتر با حضور دبیر فدراسیون، سرپرست سازمان لیگ و رئیس کمیته اجرایی مسابقات برگزار شد و تیم‌های رستم کلا و گاز به ترتیب در گروه‌های یک و دو قرار گرفتند.

گروه بندی و برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه یک:

موسسه‌مالی و اعتباری ثامن‌الحجج(ع) سبزوار - استیل‌آذین‌ایرانیان - گروه ساختمانی‌کفایتی‌خراسان‌رضوی - هیئت کشتی‌رستم کلا

گروه دو:

خونه به خونه بابل - هیأت کشتی زنجان - موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) مشهد - گاز مازندران

به این ترتیب برنامه هفته اول این رقابت‌ها که ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۷ آبان ماه برگزار خواهد شد به شرح زیر است:

گروه یک:

مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) سبزوار – استیل آذین ایرانیان(میزبان سبزوار)
گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی – هیئت کشتی رستم کلا(میزبان مشهد)

گروه دو:
خونه به خونه بابل - هیأت کشتی زنجان(میزبان بابل)
گاز مازندران – موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) مشهد(میزبان ساری)

ایران رقابت های لیگ برتر سازمان لیگ شرکت ملی گاز فدراسیون کشتی کشتی کشتی آزاد گاز لیگ برتر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر