کد خبر: 151517 A

بچه‌ها شرایط مطلوبی دارند؛

رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام رومن دیمیتریف در رده‌ی سنی جوانان روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می‌شود

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: آزاد کاران جوانان با همه توان در مسابقات جام دیمیریف کشتی خواهند گرفت.

به گزارش ایلنا، پرویز عالی با بیان این مطلب گفت: علی‌رغم سفر طولانی و دوری راه اما آزادکاران جوانان کشورمان از شرایط بسیارخوبی برای حضور پرقدرت و درخشش در مسابقات جام دیمیریف روسیه برخوردار هستند.

وی ادامه داد: به هر حال با توجه به بعد مسافت و تاخیر در پروازها سرانجام اعضای تیم کشتی آزاد جوانان ایران به شهر یاکوتسک روسیه محل برگزاری مسابقات بین المللی جام دیمیریف رسیدند، اما با این وجود بچه‌ها به لحاظ روحی و روانی شرایط مطلوبی دارند و مشکل خاصی برای کشتی گرفتن در این مسابقات ندارند.

عالی تصریح کرد: تیم منتخب ایران در ۷ وزن و با ۹ کشتی‌گیر در مسابقات جام دیمیریف به میدان خواهد رفت و بچه‌ها علاوه بر شرایط روحی مناسب به لحاظ جسمی و فنی نیز مشکل خاصی ندارند و آماده مبارزه با حریفان خود هستند.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد جوانان خاطرنشان کرد: در روز نخست این مسابقات که از صبح روز شنبه(۱۷ اسفندماه) آغاز می‌شود خیراله قهرمانی، ایمان صادقی و کامران قاسم‌پور در اوزان ۵۰،۶۰ و ۷۴ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند و ما در وزن ۹۶ کیلوگرم نماینده‌ای نخواهیم داشت.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام رومن دیمیتریف در رده‌ی سنی جوانان روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می‌شود و ابراهیم جوادی دارنده ۴ مدال طلا جهان ویک برنز المپیک که از حریفان اصلی رومن دیمیتریف بوده میهمان ویژه این مسابقات است.

المپیک ایران تیم ملی کشتی آزاد جهان رقابت روحی و روانی روسیه کشتی کشتی آزاد مدال طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر