کد خبر: 161993 A

کشتی آزاد قهرمانی آسیا – قزاقستان

سید احمد محمدی و کمیل قاسمی آزادکاران وزن‌های ۶۵ و ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان نیز به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا راه یافتند.

سید احمد محمدی و کمیل قاسمی آزادکاران وزن‌های ۶۵ و ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان نیز به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا راه یافتند.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا از صبح امروز با مسابقات ۴ وزن اول در شهر آستانه قزاقستان آغاز شد، در وزن ۶۵ کیلوگرم سید احمد محمدی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد راجنش راجنش از هند گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله دوران ژوگازیف کشتی گیر قزاقستانی را با نتیجه قاطعانه ۱۴ بر ۴ شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل کانگ جین نام از کره‌جنوبی به پیروزی دست یافت. وی در دور دوم مقابل آیال لازاریف دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم میثم مصطفی‌جوکار در دور نخست حریف عراقی خود را مغلوب کرد، جوکار در دوم موفق با نتیجه ۱۱ بر صفر ژنگ از چین را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حریف وی در مرحله نیمه نهایی رشید قربان اف ازبکستانی دارنده مدال برنز جهان است.

در وزن ۵۷ کیلوگرم مهران رضازاده در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب دامدین بازار تسوگ باتاز مغولستان شد و از حضور در مرحله بعد بازماند، نماینده کشورمان برای ادامه کار باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد تا در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز تلاش کند.

جهان چین رقابت های کشتی آزاد رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان قرقیزستان قزاقستان کره جنوبی کشتی نیمه نهایی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر