کد خبر: 170670 A

کشتی آزاد جام علی اف - روسیه؛

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام علی علی اف از امروز در شهر ماخاچ کالا روسیه در حال برگزاری است و دو نماینده ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام علی علی اف از امروز در شهر ماخاچ کالا روسیه در حال برگزاری است و دو نماینده ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

به گزارش ایلنا، در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۲۴ کشتی گیر حضور دارند بابک رضایی در دور نخست با نتیجه ۳ بر صفر حاجی حاجی اف عنوان دار مسابقات قهرمانی روسیه و جام علی علی‌اف از روسیه را شکست داد وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۲ بر ۵ از سد بروژونفسکی از لهستان گذشت، ‌ رضایی در دور سوم نیز کشتی گیری از روسیه را مغلوب کرد اما در کشتی نیمه نهایی با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب کمال مالیکوف از روسیه شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر یک از سد حبیب باتیروف از روسیه گذشت و به مدال برنز رسید. در این وزن کامل مالیکوف از روسیه با نتیجه ۲ بر یک ماگومد زوبایروف از روسیه را شکست داد و قهرمان شد.

علیرضا قاسمی دیگر نماینده ایران در این وزن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم حمید جلیل اف از تاجیکستان را شکست داد اما در دور سوم مغلوب کشتی گیر روسی شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در فینال قاسمی به گروه بازنده ها رفت وی در این گروه با شکست حریف خود به دیدار رده بندی راه یافت. قاسمی در این دیدار با نتیجه ۱۲ بر ۲ ذاکراف از قزاقستان را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

در روز نخست این رقابت ها مسابقات اوزان ۵۷،۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم برگزار شد و رقابت های اوزان ۶۱،۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز فردا(یکشنبه) برگزار می شود.

بهنام احسان پور در وزن ۶۱ کیلوگر م، محمد حسین محمدیان در وزن ۸۶ کیلوگرم و عبداله قمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم دیگر نمایندگان کشورمان هستند که فردا رقابت های خود را برگزار می کنند.

کشتی گیران کشورمان در این مسابقات برای گرامیداشت یاد و خاطره پهلوان باشی علی رضا سلیمانی با بستن روبان های مشکی به دوبنده های خود به مصاف رقبا می روند.

تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان با پنج کشتی گیر در این رقابت ها شرکت کرده است.

ایران تاجیکستان روسیه قزاقستان کشتی کشتی آزاد لهستان نیمه نهایی وزن ﺑﺮﻧﺰ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر