کد خبر: 202569 A

کشتی قهرمانی جهان - ازبکستان؛

چهل و پنجمین دوره رقابت های چهار وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان آغاز شد.

حسن رحیمی، مصطفی حسین خانی و محمدحسین محمدیان دور نخست رقابت های وزن ۵۷،۷۰ و ۸۶ کیلو گرم مسابقات جهانی را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

به گزارش ایلنا، چهل و پنجمین دوره رقابت‌های ۴ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان آغاز شد.

در وزن ۵۷ کیلوگرم حسن رحیمی در دور نخست با ضربه فنی(۷ – صفر) لوان مترولی از اسپانیا را شکست داد. وی در دور بعد با برنده گاریک بارسقیان از ارمنستان و میکولا عیوضیان از اوکراین مبارزه می کند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست میروسلاو کایروف نفر سوم اروپا از بلغارستان را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. وی در دور بعد با بک زاد عبدالرحمن اف از ازبکستان مسابقه می دهد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم محمد حسین محمدیان در دور اول با نتیجه ۱۰ – صفر آردین آبو از برزیل را شکست داد. وی در دور دوم با برنده دیدار کشتی گیران آمریکا و ترکمنستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی در دور نخست با الکساندر خوتسیانویسکی از اوکراین مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده ژو دنگ از چین و اوکا تومویوکی از ژاپن می رود. در این وزن ۲۶ نفر حضور دارند. در گروه قاسمی کشتی گیران مطرحی همچون قربان قربان اف از ازبکستان و حاجی مراد گاتسالوف از روسیه حضور دارند.

کشتی آزاد تیم ملی کشتی آزاد کشتی قهرمانی جهان‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر