کد خبر: 202691 A

کشتی‌آزاد قهرمانی‌جهان –ازبکستان؛

چهل و پنجمین دوره رقابت‌های ۴ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان در حال برگزاری است.

محمد حسین محمدیان در دور سوم وزن ۸۶ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان به پیروزی رسیدند.

به گزارش ایلنا، چهل و پنجمین دوره رقابت‌های ۴ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان در حال برگزاری است.

در وزن ۵۷ کیلوگرم حسن رحیمی دارنده مدال‌های طلا و برنز جهان در دور نخست با ضربه فنی(۷ – صفر) لوان مترولی از اسپانیا را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۲ میکولا عیوضیان از اوکراین را مغلوب کرد. رحیمی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ویکتور لبدوف قهرمان جهان از روسیه می‌رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در اولین تجربه حضور در رقابت‌های جهانی و علیرغم آسیب دیدگی از ناحیه زانو در دور نخست میروسلاو کایروف نفر سوم اروپا از بلغارستان را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۳-۳ مقابل بک زاد عبدالرحمن‌اف از ازبکستان مغلوب شد و باید منتظر ادامه دیدارهای این کشتی‌گیر باشد تا در صورت حضور وی در دیدار فینال حسین خانی نیز شانس ادامه رقابت ها را در گروه بازنده ها داشته باشد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم محمد حسین محمدیان در نخستین تجربه حضور در رقابت های جهانی در دور اول با نتیجه ۱۰ – صفر آردین آبو از برزیل را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۴ از سد ادوارد روت از آمریکا گذشت. محمدیان در دور سوم مقال پدرو سبالوس از ونزوئلا با نتیجه ۸ بر ۶ مغلوب کرد. وی در مرحله یک چهارم نهایی با برنده دیدار سالاس پرز از کوبا و ماتسوموتو از ژاپن دیدار می کند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی در دور نخست با نتیجه ۴ - صفر از سد الکساندر خوتسیانویسکی دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین گذشت. وی در دور بعد با نتیجه ۷ بر ۲ ژو دنگ نفر سوم آسیا از چین را شکست داد. قاسمی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف قربان قربان اف از ازبکستان می رود.

کشتی‌آزاد قهرمانی‌جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر