کد خبر: 214472 A

اقدامات‌هوشمندانه حریفان‌ایران؛

سایتی‌اف قهرمان جهان و المپیک و یکی از نوابغ کشتی روسیه به تازگی به عنوان مشاور راهی باکوی آذربایجان شده تا فصل جدید همکاری این ستاره کشتی جهان با مسئولان کشتی آذربایجان آغاز شود.

مسئولان فدراسیون کشتی آذربایجان در تازه ترین اقدامات خود برای رشد و اعتلای هر چه بیشتر کشتی این کشور از سایتی‌اف روس به عنوان مشاور استفاده خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، متولیان ورزش جمهوری آذربایجان و همچنین اهالی کشتی این کشور در ادامه سرمایه گذاری‌های کلان خود برای پیشرفت و موفقیت روزافزون در رشته کشتی، این بار دست روی یکی از مهره‌های اصلی کشتی روسیه گذاشتند تا از وی به عنوان مشاور بهره ببرند.

بر این اساس بوایسار سایتی‌اف قهرمان جهان و المپیک و یکی از نوابغ کشتی روسیه به تازگی به عنوان مشاور راهی باکوی آذربایجان شده تا فصل جدید همکاری این ستاره کشتی جهان با مسئولان کشتی آذربایجان آغاز شود.

آذربایجانی‌ها بزودی میزبان رقابت‌های بازی‌های اروپایی در سال ۲۰۱۵ هستند و قرار است از سایتی‌اف نیز جهت مشاوره برگزاری تمامی رقابت‌های کشتی خود استفاده کنند.

گفته می‌شود سایتی‌اف که به تازگی وارد باکو شده علاوه بر بازدید از اماکن ورزشی کشور آذربایجان در جشن عروسی " حاجی علی‌اف " قهرمان کشتی آذربایجانی‌ها نیز شرکت کرد.

المپیک ایران بازی جهان رشد رقابت روسیه سرمایه گذاری فدراسیون کشتی کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر