کد خبر: 217427 A

کشتی‌جام سایتی‌اف - روسیه؛

مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام سایتی اف از صبح امروز در شهر کراسنویارسک روسیه برگزار شد

روز دوم مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام سایتی اف از صبح امروز در شهر کراسنویارسک روسیه برگزار شد و در پایان امیر پرسته به مدال نقره رسید و حسن شاکری و نعیم حسن زاده صاحب مدال برنز شدند.

به گزارش ایلنا، در وزن ۴۶ کیلوگرم امیر پرسته با شکست کشتی گیرانی از ازبکستان، قرقیزستان، فرانسه و روسیه در دور های اول تا چهارم راهی دیدار فینال شد و با شکست در این دیدار صاحب مدال نقره شد.

حسن شاکری در وزن ۶۳ کیلوگرم، در دور‌های اول و دوم کشتی‌گیران روسی را شکست داد، اما در دور سوم به حریف روس باخت و به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با شکست کشتی‌گیران قرقیزستانی و روسیه به دیدار رده بندی راه یافت و با پیروزی در این دیدار به مدال برنز رسید.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم نعیم حسن‌زاده در دور نخست کشتی‌گیر میزبان را شکست داد، اما در دور دوم به حریف قزاق باخت و راهی گروه بازنده‌ها شد. وی در این گروه با غلبه بر حریف روس به دیدار رده‌بندی رسید. وی با پیروزی بر این دیدار صاحب مدال برنز شد.

در روز نخست این رقابت‌ها نیز نیز تیم ایران توسط سید ابوالفضل هاشمی در وزن ۸۵ کیلوگرم صاحب مدال برنز شده بود. بدین ترتیب تیم ایران با کسب یک مدال نقره و سه برنز به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

کشتی‌‌آزاد کشتی‌جام سایتی‌اف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر