کد خبر: 129067 A

باید از عملکرد گذشته خود دفاع کنیم؛

تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان از عصر دیروز برای حضور در جام جهانی روسیه آغاز شد.

تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان از عصر دیروز برای حضور در جام جهانی روسیه آغاز شد.

به گزارش ایلنا، در ابتدای این تمرین سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در جمع اردونشینان برنامه‌های این تیم تا زمان حضور در جام جهانی از جمله رقابت‌های قهرمانی کشور، جام یادگار امام و اردوهای برگزار شده را برشمرد.

محمد بنا در جمع کشتی‌گیران با اشاره به اینکه ما می‌توانیم در کنار هم به بهترین‌ها دست یابیم، گفت: سال پیش رو سال سختی برای ماست. باید تلاش کنیم از عملکرد خود در دوره گذشته بازی‌های آسیایی دفاع کنیم و از طرف دیگر در رقابت‌های جهانی نیز جزو ۳ تیم برتر دنیا باشیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به حضور حسن بابک به عنوان مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی اظهارداشت: آقای بابک از بزرگان کشتی فرنگی است و مسلما با حضور وی برنامه‌های ما برای شرکت موفقیت‌آمیز در رقابت‌های پیش رو به شکل بهتری پیش خواهد رفت.

وی در پایان خطاب به شاگردانش گفت: برای رسیدن به موفقیت باید به عنوان یک تیم در کنار هم سخت و بی‌وقفه تلاش کنیم.

در ادامه حسن بابک مدیر امور تیم‌های ملی کشتی فرنگی نیز با اشاره به اینکه محمد بنا بهترین فرد برای هدایت فرنگی‌کاران ایرانی است، ‌افزود: امیدوارم بتوانیم همه در کنار هم باعثسرافرازی کشتی فرنگی ایران شویم.

اردونشینان در ادامه با میانداری محمد فقیری فرنگی کار وزن ۵۵ کیلوگرم به دویدن و نرمش پرداختند و سپس یک مرور فن سبک را در برنامه داشتند.

در این تمرین حمید سوریان، ‌ امید نوروزی، قاسم رضایی، بشیر باباجان‌زاده و حبیب‌اله اخلاقی در کنار سایر کشتی‌گیران به تمرین پرداختند و سعید عبدولی نیز شب گذشته به جمع اردونشینان ملحق شد.

این مرحله از تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان تا روز ۸ دی‌ماه طبق برنامه کادر فنی در محل خانه کشتی تهران ادامه می‌یابد.

ایران بازی تیم ملی کشتی فرنگی تیم های ملی کشتی جام جهانی دی ماه رقابت روسیه کشتی کشتی فرنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر