کد خبر: 150265 A

کشتی جایزه بزرگ فیلا - مجارستان؛

حمید سوریان قهرمان بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن، به رغم سرماخوردگی شدید در اولین میدان حضور خود در یک مسابقه پس از المپیک با چهار پیروزی مقابل حریفانی از کشورهای گرجستان و ژاپن به دیدار فینال راه یافت.

" حمید سوریان "، " حبیب الله اخلاقی " و " یوسف قادریان " به مرحله نهایی مسابقه های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ ˈفیلاˈ در مجارستان راه یافتند.

به گزارش ایلنا به نقل از فدراسیون کشتی، در دومین روز این رقابت ها که در شهر ˈسمباتهیˈ مجارستان برگزار می شود، امروز(یکشنبه) در وزن ۵۹ کیلوگرم، حمید سوریان قهرمان بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن، به رغم سرماخوردگی شدید در اولین میدان حضور خود در یک مسابقه پس از المپیک با چهار پیروزی مقابل حریفانی از کشورهای گرجستان و ژاپن به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۸۰ کیلوگرم، حبیب الله اخلاقی با سه پیروزی بر حریفانی همچون پیتر باسکی قهرمان جام بین المللی یادگار امام(ره) از مجارستان به دیدار فینال راه یافت.

یوسف قادریان نماینده دیگر کشورمان در این وزن نیز با کسب سه پیروزی به دیدار نهایی این وزن راه یافت تا فینال کاملا ایرانی در این وزن برگزار شود.

فرشاد علیزاده سومین نماینده کشورمان در وزن ۸۰ کیلوگرم که در این رقابت ها در یک وزن بالاتر برای تیم کشورمان به میدان رفته بود، در نخستین کشتی خود با شکست مقابل کشتی گیر ژاپنی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۱ کیلوگرم، محمد کریمی به گروه شانس مجدد راه یافت و وحید بابایی جعفری در همین وزن از دور رقابت ها کنار رفت.

تیم منتخب کشتی فرنگی ایران روز شنبه در نخستین روز این مسابقه ها که در شهر ˈسمباتهیˈ مجارستان برگزار می شود، توسط طالب نعمت پور در وزن ۸۵ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت، سعید عبد ولی و بشیر باباجان زاده در وزن های ۷۵ و ۱۳۰ صاحب مدال نقره و امید نوروزی در وزن ۶۶ کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.

این مسابقه ها امشب(یکشنبه) به پایان می رسد.

المپیک ایران بازی های المپیک ژاپن سرماخوردگی کشتی کشتی فرنگی گرجستان لندن مدال طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر