کد خبر: 162589 A

کشتی‌فرنگی قهرمانی آسیا - قزاقستان؛

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در شهر آستانه قزاقستان با یک پیروزی و ۳ شکست برای نمایندگان کشورمان آغاز شد.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در شهر آستانه قزاقستان با یک پیروزی و ۳ شکست برای نمایندگان کشورمان آغاز شد.

به گزارش ایلنا، در وزن ۵۹ کیلوگرم محسن حاجی‌پور در دور نخست مقابل سی لایک ولی هان از چین با نتیجه ۱۰ بر ۳ به برتری دست یافت. وی دور دوم مقابل کانی بیک ژولچو بیکوف کشتی گیر مطرح قرقیزستانی با نتیجه صفر بر ۸ شکست خورد. وی باید منتظر حضور این کشتی گیر قرقیز باشد تا در صورت حریفش در دیدار فینال شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.

در وزن ۷۱ کیلوگرم که ۱۰ کشتی‌گیر وزن کشی کردند، محمد کریمی در دور نخست مقابل کارات توگولبایف از قرقیزستان با نتیجه ۸ بر صفر شکست خورد. به این ترتیب کریمی باید منتظر مبارزات این کشتی‌گیر باشد تا در صورت حضور این کشتی گیر قرقیزستانی در دیدار فینال شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.

در وزن ۸۵ کیلوگرم مجتبی کریم‌فر در دور نخست مقابل رستم آساکالوف از ازبکستان در حالی که در تایم دوم با نتیجه یک بر ۲ از حریف عقب بود با ناداوری ۳ اخطاره شد. به این ترتیب کریم‌فر باید منتظر مبارزات این کشتی‌گیر باشد تا در صورت حضور در دیدار فینال شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.

ایران چین قرقیزستان قزاقستان کشتی کشتی فرنگی وزن ازبکستان منتظر فرنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر