کد خبر: 162875 A

کشتی‌فرنگی قهرمانی‌آسیا - قزاقستان؛

روز نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در شهر آستانه قزاقستان با کسب مدال برنز مجتبی کریم فر فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

روز نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در شهر آستانه قزاقستان با کسب مدال برنز مجتبی کریم فر فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، در وزن ۸۵ کیلوگرم مجتبی کریم فر در دور نخست مقابل رستم آساکالوف از ازبکستان در حالیکه در تایم دوم با نتیجه یک بر ۲ از حریف عقب بود با ناداوری ۳ اخطاره شد. کریم‌فر با توجه به حضور این کشتی گیر ازبک به گروه شانس مجدد راه یافت. وی در این مرحله با پیروزی ۹ بر صفر مقابل لین از تایوان راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در این دیدار با شکست ۷ بر صفر بیشیبکوف از قرقیزستان صاحب مدال برنز شد. در این وزن نورسلطان ترسونوف از قزاقستان با برتری بر اساکالوف از ازبکستان قهرمان شد.

در وزن ۵۹ کیلوگرم محسن حاجی‌پور در دور نخست مقابل سی لایک ولی‌هان از چین با نتیجه ۱۰ بر ۳ به برتری دست یافت. وی دور دوم مقابل کانی بیک ژولچو بیکوف کشتی گیر مطرح قرقیزستانی با نتیجه صفر بر ۸ شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل تسمرادف ازبک، حاجی پور از دور رقابت ها کنار رفت. در این وزن تسمراداف از ازبکستان با پیروزی ۱۰ بر ۲ مقابل شینوبو اوتو از ژاپن قهرمان شد.

در وزن ۷۱ کیلوگرم که ۱۰ کشتی‌گیر وزن کشی کردند، محمد کریمی در دور نخست مقابل کارات توگولبایف از قرقیزستان با نتیجه ۸ بر صفر شکست خورد. کریمی با توجه به شکست حریف قرقیزستانی مقابل ماکسات اریژیپوف از قزاقستان از دور رقابت ها کنار رفت. در این وزن جی هیونگ جانگ از کره جنوبی با شکست ۸ بر ۸ ماکسات اریژیپوف از قزاقستان قهرمان شد. نماینده قزاقستان اخطار بیشتری در این مبارزه داشت.

دیدارهای پنج وزن دوم فردا(یکشنبه) در شهر آستانه قزاقستان برگزار می شود.

تایوان چین رقابت ژاپن قرقیزستان قزاقستان کره جنوبی کشتی کشتی فرنگی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر