کد خبر: 186884 A

کشتی فرنگی نوجوانان جهان؛

وزن کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جهان برگزار شد و طبق برنامه امروز چهارشنبه کشتی گیران کشورمان به مصاف حریفان جهانی خود خواهند رفت.

وزن کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جهان برگزار شد و طبق برنامه، رقابت های این پنج وزن، امروز چهارشنبه در شهر هومنه اسلواکی برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، نتایج وزن کشی پنج وزن دوم به شرح زیر است:

در وزن ۴۲ کیلوگرم که ۱۶ کشتی گیر حضور دارند علیرضا نجاتی در دور نخست به مصاف نیکولا منجیتی از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران جمهوری آذربایجان و ترکیه روبرو خواهد شد.

در وزن ۴۶ کیلوگرم پویا ناصرپور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف سانشیرو تاکاهاشی از ژاپن می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور سوم، با برنده کشتی گیران گرجستان و هند مبارزه می کند. در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۹ کیلوگرم که ۲۷ نفر حضور دارند، سید احسان موسوی در دور اول با رستم رحمت اله یف از قرقیزستان پیکار می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران روس و رومانی خواهد رفت.

در وزن ۷۶ کیلوگرم آرمان علیزاده در دور اول با کاتالین بلاهار از رومانی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی، در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران لیتوانی و لهستان می رود. این وزن ۲۴ کشتی گیر را شامل می شود.

در وزن ۸۵ کیلوگرم که ۲۰ کشتی گیر رقابت می کنند، علی خلیل زاده در دور اول به مصاف کالیدین آسیکیف از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران مصر و گرجستان روبرو می شود.

رقابت های پنج وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان امروز چهارشنبه در شهر هومنه اسلواکی برگزار می شود.

جهان رقابت رومانی ژاپن قرقیزستان کشتی کشتی فرنگی گرجستان مصر نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر