کد خبر: 205518 A

قهرمانی حاصل کار تیمی بود؛

در حق برخی کشتی‌گیران ما نظیر اخلاقی و نوروزی نیز اجحاف شد که امیدوارم در مسابقات آینده بتوانند لیاقت و توانمندی‌های خود را نشان دهند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: قهرمانی در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۴ آن هم برای نخستین بار حاصل یک کار تیمی بود.

به گزارش ایلنا، احد پازاج با بیان این مطلب افزود: کشتی‌گیران ایران در این رقابت‌ها در ازبکستان تا پای جان با حریفان خود در داخل و بیرون تشک مبارزه کردند و در این میان در حق برخی کشتی‌گیران ما نظیر اخلاقی و نوروزی نیز اجحاف شد که امیدوارم در مسابقات آینده بتوانند لیاقت و توانمندی‌های خود را نشان دهند.

وی ادامه داد: مسلما تمام مردم و علاقه‌مندان به کشتی از این موفقیت خوشحالند. این قهرمانی حاصل یک کار تیمی کشتی‌گیران، مدیریت تیم‌های ملی، فدراسیون و کادر فنی فعلی و پیشین بود.

پازاج در مورد فاصله کوتاه آماده‌سازی تیم برای بازی‌های آسیایی خاطرنشان کرد: کشتی‌گیران ما از یک میدان سخت بازگشته‌اند و ما کار سختی در بازی‌های آسیایی اینچئون پیش رو داریم و باید با یک ریکاوری مناسب کشتی‌گیران را آماده این رویداد کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه عبدولی، باباجان‌زاده و علی یاری همزمان با حضور ما در تاشکند در تهران تمرینات خود را دنبال کرده‌اند، خاطرنشان کرد: کشتی‌گیرانی مانند نوروزی با مصدومیت روبرو هستند و ما در چند روز آینده با بررسی شرایط کلی تیم و عملکرد جهانی ترکیب نهایی برای بازی‌های آسیایی را اعلام می‌کنیم.

رقابت‌های کشتی فرنگی بازی های آسیایی اینچئون روزهای ۸ و ۹ مهرماه برگزار می‌شود.

تیم ملی کشتی فرنگی احد پازاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر