کد خبر: 118657 A

در سمینار یک روزه داوران بین‌المللی؛

سمینار یک روزه داوران بین المللی با تشریح تازه‌ترین مقررات داوری و انجام هماهنگی‌های لازم برگزار شد.

سمینار یک روزه داوران بین المللی با تشریح تازه‌ترین مقررات داوری و انجام هماهنگی‌های لازم برگزار شد.

به گزارش ایلنا، سیمنار یک روزه داوران بین المللی سراسر کشور با هدف تشریح تازه‌ترین مقررات کشتی و ایجاد هماهنگی لازم در قضاوت مسابقات صبح و عصر دیروز در خانه کشتی شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

براین اساس، در این سمینار که محمدرضا توپچی دبیر فدراسیون کشتی و نقی کلانتری رییس هیات کشتی استان تهران حضور داشتند، آخرین تغییرات مقررات که در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۳ بوداپست مجارستان اعمال شده، به صورت تئوری، فیلم و عملی روی تشک برای داوران بین المللی تشریح شد.

اردوان صاحب، ابراهیم امامی و عزیزاله اطاعتی، رییس، نایب رییس و مسوول آموزش کمیته داوران امر تدریس سرفصل‌های تعیین شده امروز را به عهده داشتند.

ایجاد هماهنگی‌های لازم بین داوران بین‌المللی و رفع ابهامات در مسائل مختلف از جمله نحوه تعلق گرفتن اخطارها در کشتی آزاد و فرنگی، فنون پرتابی، ارزش گذاری و برخی موارد دیگر در این کلاس تدریس شد و مقرر شد تمامی رقابت‌ها از جمله مسابقات لیگ بر این اساس برگزار شود. این سمینار پرسش و پاسخ داوران بین‌المللی با حضور رییس و سایر اعضای کمیته داوران به پایان رسید. محسن کاوه سرمربی تیم ثامن‌الحجج سبزوار، ناصرنوربخش و مهرزاد قلاوند مربی اول و مربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز در این سیمنار یک روزه حضور داشتند.

استان تهران پرسش و پاسخ تیم ملی کشتی فرنگی رقابت فدراسیون کشتی کشتی کشتی آزاد و فرنگی کمیته داوران مجموعه ورزشی آزادی المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر