کد خبر: 122094 A

نامه کیم به رئیس فیلا با تذکر ایران؛

رئیس کنفدراسیون کشتی آسیا در نامه‌ای به لالوویچ خواستار ایجاد فاصله زمانی بین رقابت‌های قهرمانی جهان با بازی‌های آسیایی شد.

رئیس کنفدراسیون کشتی آسیا در نامه‌ای به لالوویچ خواستار ایجاد فاصله زمانی بین رقابت‌های قهرمانی جهان با بازی‌های آسیایی شد.

به گزارش ایلنا، چانگ کیو کیم در نامه خود آورده است: من می‌خواهم در مورد تاریخ مسابقات قهرمانی ۲۰۱۴ جهان گفتگو کنم. من متوجه شدم در تقویم فیلا مسابقات قهرمانی جهان در تاشکند در تاریخ ۸ لغایت ۱۴ سپتامبر(۱۷ تا ۲۳ شهریور ۹۳) برگزار می‌شود، در حالیکه همانطور که می‌دانید بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ نیز در تاریخ ۱۹ سپتامبر لغایت ۱۴ اکتبر(۱۹ شهریور لغایت ۱۲ مهر ۹۳) در اینچئون کره برگزار می‌شود. تنها چند روز فاصله زمانی بین مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی وجود دارد که زمان کافی برای آماده‌سازی کشتی‌گیران آسیایی برای هر دو رقابت وجود ندارد.

من یادآوری می‌کنم این مسئله ۲ سال گذشته نیز با حضور رئیس قبلی فیلا، آقای روزیف عضو هیأت رئیسه و من بحثو توافق شد که مسابقات قهرمانی ۲۰۱۴ جهان، زودتر یعنی در تاریخی بین ۱ تا ۸ سپتامبر(۱۰ لغایت ۱۷ شهریور ۹۳) برگزار شود که قبلا نیز در تقویم فیلا گنجانده شده بود. آقای رئیس از طرف کشتی قاره‌ آسیا از شما می‌خواهم تاریخ برگزاری مسابقات قهرمانی ۲۰۱۴ جهان را بررسی نمایید تا در تاریخی بین ۱ تا ۸ سپتامبر برگزار شود. از توجه و اهمیت شما به کشتی قاره آسیا تشکر می‌کنم.

ایران بازی تقویم جهان رقابت کشتی مسابقات قهرمانی آسیایی فاصله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر