کد خبر: 202057 A

با میزبانی تاشکند؛

اعضای هیات رییسه فیلا ۱۸ نفر هستند که گفته می شود در تاشکند رقابت برای ۸ صندلی است که از میان آن ها باید حتما یک نفر زن باشد.

انتخابات هیات رییسه فدراسیون بین المللی کشتی با حضور ۲۰ نامزد فردا(یکشنبه) در محل هتل رادیسون تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این کنگره علاوه بر برگزاری انتخابات هیات رییسه، انتخابات برای تعیین رییس فیلا، با حضور نناد لالوویچ تنها نامزد این پست برگزار می‌شود.

۲۰ نامزد از سراسر دنیا برای عضویت در هیات رییسه فیلا رقابت می کنند. اسامی این افراد شامل هه گه دوش از مجارستان، میخاییل مامیاشویلی از روسیه، آخروجان روزیف از ازبکستان، زنوف از بلغارستان، مارینا پلیکانو از ایتالیا، فواد مسکوت رییس کنفدراسیون کشتی آفریقا از مراکش، البروس تدیف از اوکراین، هدیکه تومی یاما از ‍‍ژاپن، جاکا راهالا از فنلاند، پدرو گاما فیلو از برزیل، داگوادورج از مغولستان، راج سینگ از هند، کارل مارتین دیتمن از آلمان، دانیل ایگالی از نیجریه، حامد عبدالکریم از عراق، نستور راویلسون از ماداسگار، آلونه سار از سنگال، نئول سامپسون از جامائیکا و پرانس واندی از سیرالئون و امیررضا خادم از ایران است.

اعضای هیات رییسه فیلا ۱۸ نفر هستند که گفته می شود در تاشکند رقابت برای ۸ صندلی است که از میان آن ها باید حتما یک نفر زن باشد. در نهایت از میان این نفرات از هر قاره تنها دو نفر باید در میان نفرات منتخب هیات رییسه حضور داشته باشند.

فدراسیون کشتی ایران امیررضا خادم معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان که سابقه کسب دو مدال برنز دربازیهای المپیک ۱۹۹۲بارسلون و ۱۹۹۶ آتلانتا، مدال طلای پیکار های کشتی آزاد قهرمانی سال ۱۹۹۱ در وارنا بلغارستان و مدال برنز رقابت های سال ۱۹۹۰ توکیو ژاپن را در کارنامه ورزشی خود دارد برای حضور در هیات رییسه فیلا معرفی کرده است.

آلمان بلغارستان پایتخت رقابت روسیه سیرالئون فدراسیون کشتی کشتی آزاد مراکش وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر