کد خبر: 212433 A

کشتی جوانان قهرمانی کشور - همدان؛

مسابقات ۴ وزن نخست کشتی آزاد و ۴ وزن دوم کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور یادواره زنده یاد حسین خواجه وند در سالن امام علی(ع) دانشگاه آزاد شهر همدان برگزار شد.

نفرات برتر روز نخست رقابت های کشتی جوانان قهرمانی کشور مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، مسابقات ۴ وزن نخست کشتی آزاد و ۴ وزن دوم کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور یادواره زنده یاد حسین خواجه وند در سالن امام علی(ع) دانشگاه آزاد شهر همدان برگزار شد.

اسامی نفرات برتر روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۵۰ کیلوگرم: ۱ - یونس امامی(تهران) ۲ - علی فاتحی(توابع تهران) ۳ - افشین رحمانی(مازندران) و علی اصغر خیبری(گلستان) ۵ - احمد احمدی(آذربایجان شرقی) و رحمان رحیم پور(فارس)

۵۵ کیلوگرم: ۱ - محمد نامجو مطلق(گیلان) ۲ - مرتضی فرزین فر(همدان) ۳ - امین خدابخش(خراسان رضوی) و محمد امین سوری(همدان) ۵ - سجاد استوار(آذربایجان شرقی) و محسن رضایی نیا(لرستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱ - مرتضی قیاسی(لرستان) ۲ - مهرداد بهرامی(تهران) ۳ - شایان حمزه(مازندران) و مصطفی ابراهیمی(توابع تهران) ۵ - سعید توحیدی راد(خراسان رضوی) و یوسف کامرانی(همدان الف)

۶۶ کیلوگرم: ۱ - نیما اشقاقی(مازندران) ۲ - محمد امیری(تهران) ۳ - هومن رشیدی(کرمانشاه) و جمال عبادی(خوزستان) ۵ - مجتبی عبدلی(همدان) و صادق پاریاب(گیلان)

کشتی فرنگی:

۷۴ کیلوگرم: ۱ - مهدی ابراهیمی(قم) ۲ - سامان نجم سهیلی(لرستان) ۳ - کیوان رضایی(فارس) و حسین نصیری(خوزستان) ۵ - حسین دامن افشان(خراسان رضوی) و نیما اسماعیلی(تهران)

۸۴ کیلوگرم: ۱ - مهدی فلاح(تهران) ۲ - سعید صداقتی(اردبیل) ۳ - سجاد جمشیدی(خراسان جنوبی) و آرمان علیزاده(خوزستان) ۵ - ابوالفضل آقا پور(قم) و علی هاشمی(لرستان)

۹۶ کیلوگرم: ۱ - - محمد بیرانوند(خوزستان) ۲ - افشین پناهی(توابع تهران) ۳ - سیامک سلیمانی(کردستان) و محمد حامدی پور(کرمانشاه) ۵ - سهراب فروزنده(چهارمحال وبختیاری) و سعید حوری نژاد(تهران)

۱۲۰ کیلوگرم: ۱ - پوریا عباسی(فارس) ۲– حمیدرضا کریمی(آذربایجان شرقی) ۳ - میلاد میرزایی(البرز) و امیرحسین حسینی(مازندران) ۵ - فرزان مسلمی(گیلان) و مهران دیناروند(خوزستان)

رقابت های چهار وزن اول کشتی فرنگی و چهار وزن دوم کشتی آزاد نیز فردا(جمعه) برگزار می شود.

کشتی جوانان قهرمانی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر