کد خبر: 242239 A

فدراسیون کشتی اطلاعیه داد؛

فدراسیون کشتی در مورد میزبانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام جهان پهلوان تختی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

فدراسیون کشتی در مورد میزبانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام جهان پهلوان تختی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون کشتی، متن این اطلاعیه به این شرح است: ضمن قدردانی از علاقه مردم عزیز و پهلوان دوست کرمانشاه جهت میزبانی رقابت‌های بین المللی جام تختی به اطلاع می‌رساند فدراسیون کشتی به دنبال همین علاقه‌مندی و پیوند دیرینه مردم بزرگوار کرمانشاه با ورزش ملی کشور تمایل داشته و دارد میزبانی یکی از رقابت‌های فاخر بین المللی کشتی کشور را به این استان واگذار نماید. این رویکرد بر اساس سیاست فدراسیون کشتی مبنی بر برگزاری رقابت‌های معتبر بین المللی و داخلی از جمله لیگهای جهانی و انتخابی تیم‌های ملی در استان‌های مختلف است که نمونه آن را در استان‌های مازندران، خوزستان، قزوین، خراسان‌رضوی و همدان شاهد بوده و خواهیم بود.

در تمامی این واگذاری‌ها هیئت‌های کشتی بعنوان واحدهای اجرایی فدراسیون و در کنار آن ادارات کل ورزش و جوانان استان‌های ذیربط همکاری و تعامل صمیمانه داشته‌اند، اما به طور قطع این تعامل و هماهنگی بدون همکاری و همراهی جدی مدیریت ارشد استان‌ها به ویژه استانداری‌ها میسر نبوده و امکان‌پذیر نیست.

به هر حال علیرغم خواست فدراسیون، هیئت کشتی و اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، امسال امکان میزبانی این استان در جام تختی فراهم نشد، اما فدراسیون کشتی اعلام می‌دارد هر زمان مدیریت ارشد استانی امکانات و منابع لازم را برای برگزاری فاخر رقابت‌های معتبر بین الملی و ملی مهیا نماید، فدراسیون‌کشتی صرفا به خاطر مردم پهلوان‌دوست کرمانشاه آمادگی واگذاری میزبانی رقابت‌های بین المللی را دارد. امیدواریم این فرصت برای مردم عزیز کرمانشاه و سازمان مدیریت کشتی کشور در آینده‌ای نزدیک محقق گردد.

جام جهان‌پهلوان‌تختی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر