کد خبر: 251642 A

جام جهان‌پهلوان‌تختی - کرمانشاه؛

سی و پنجمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.

نفرات برتر اوزان ۷۱ و ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، سی و پنجمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.

در فینال وزن ۷۱ کیلوگرم رامین طاهری با نتیجه ۵ بر صفر از سد برومند اصلان گذشت و در دیدارهای رده بندی نیز عظیم گرمسیری با نتیجه ۵ بر صفر کیم جونگ هیون از کره شمالی را شکست داد و جین چنگ ژانگ از چین نیز عباس محب تاش را ۴ بر یک مغلوب کرد.
در دیدار پایانی وزن ۷۵ کیلوگرم دیمیتری پیشکو از اوکراین با نتیجه ۱۰ بر صفر محمد عبدالسلام از مصر را مغلوب کرد و در دیدارهای رده بندی نیز بهروز هدایت و محمد کریمی به ترتیب با نتایج ۳ بر صفر و ۶ بر ۴ وحید بابایی جعفری و سعید غلامی را شکست دادند.

رده بندی این دو وزن به شرح زیر است:

۷۱ کیلوگرم: رامین طاهری(ایران) ۲ - برومند اصلان(ایران) ۳ - عظیم گرمسیری(ایران) و جین چنگ ژانگ(چین) ۵ - کیم جونگ هیون(کره شمالی) و عباس محب تاش(ایران)

۷۵ کیلوگرم: ۱ - دیمیتری پیشکو(اوکراین) ۲ - محمد عبدالسلام(مصر) ۳ - بهروز هدایت(ایران) و محمد کریمی(ایران) ۵ - وحید بابایی جعفری(ایران) و سعید غلامی(ایران)

جام جهان‌پهلوان‌تختی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر