کد خبر: 251646 A

کشتی جام تختی - کرمانشاه؛

سی و پنجمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.

نفرات برتر اوزان ۶۵،۷۰، ۷۴ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، سی و پنجمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.

در فینال وزن ۶۵ کیلوگرم سید احمد محمدی با نتیجه ۵ بر ۴ علی اصغر جبلی را شکست داد و در دیدارهای رده بندی نیز محمد مهدی یگانه جعفری و سعید صالحی با نتایج ۴ بر صفر و ۷ بر ۲ از سد جون کوم سو از کره شمالی و ناریک سیرونیان از ارمنستان گذشتند.
در دیدار نهایی وزن ۷۰ کیلوگرم حسن یزدانی با نتیجه ۱۱ بر صفر ایمان رحمانی زاده را شکست داد و در دیدارهای رده بندی عباس یزدانی با توجه به حاضر نشدن جاویدزه از گرجستان سوم شد و مسعود کمروند نیز با نتیجه ۱۱ بر ۵ ایشکان پوقوسیان از ارمنستان را شکست داد.
در دیدار فینال وزن ۷۴ کیلوگرم پیمان یاراحمدی با نتیجه ۱ بر صفر جامبر کویلاشویلی از ارمنستان را شکست داد در دیدارهای رده بندی نیز بهمن تیموری با نتیجه ۶ بر ۲ زوراب اربوتسوناشویلی از گرجستان را شکست داد و مرتضی رضایی قلعه مقابل محمد مکتب دار حاضر نشد.
در دیدار پایانی وزن ۸۶ کیلوگرم میثم مصطفی جوکار با نتیجه ۵ بر صفر علیرضا کریمی را شکست داد و در دیدار های رده بندی نیز احسان امینی ۶ بر ۴ عزت اله اکبری ار شکست داد و داویت مارساگیشویلی با نتیجه ۹ بر ۴ ابراهیم یوسف اف از آذربایجان را شکست داد.

رده بندی اوزان فوق به شرح زیر است:

۶۵ کیلوگرم: ۱ - سید احمد محمدی(ایران) ۲ - علی اصغر جبلی(ایران) ۳ - محمد مهدی یگانه جعفری(ایران) و سعید صالحی(ایران) ۵ - جون کوم سو(کره شمالی) و ناریک سیرونیان(ارمنستان)
۷۰ کیلوگرم: ۱ - حسن یزدانی(ایران) ۲ - ایمان رحمانی زاده(ایران) ۳ - عباس یزدانی(ایران) و مسعود کمروند(ایران) ۵ - اشکان پوقوسیان(ارمنستان) و سعید داداش پور(ایران) با توجه به اینکه حریف گرجستانی در دیدار مقابل یزدانی حاضر نشد.
۷۴ کیلوگرم: ۱ - پیمان یاراحمدی(ایران) ۲ - جامبر کویلاشویلی(گرجستان) ۳ - بهمن تیموری(ایران) و محمد مکتب دار(ایران) ۵ - زوراب اربوتسوناشویلی(گرجستان) و مرتضی رضایی قلعه(ایران)
۸۴ کیلوگرم: ۱ - میثم مصطفی جوکار(ایران) ۲ - علیرضا کریمی(ایران) ۳ - احسان امینی(ایران) و داویت مارساگیشویلی(گرجستان) ۵ - عزت اله اکبری و ابراهیم یوسف اف(آذربایجان)

جام جهان‌پهلوان تختی کشتی جام تختی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر