کد خبر: 368846 A

نامه رییس اتحادیه کشتی به رسول خادم

ایلنا: نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی در نامه‌ای به رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی از حضور نماینده ایران در جلسه کمیته بین‌المللی المپیک و مدیریت ورزش قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، متن این نامه به شرح زیر است:

به خاطر حضور  اخیر خانم پناهی زاده در جلسه  کمیته بین المللی المپیک  و مدیریت  ورزش و  که در تاریخ 17 الی 19 اسفند ماه 1394 در شهر لوزان برگزار شد، به جنابعالی و کمیته ملی المپیک شما تبریک می گویم.
 

در این سمینار مهم که فدراسیون های بین المللی زیادی شرکت کرده بودند، خانم پناهی زاده با شرکت در کارگاه هایی که برای رشد مهارتهای مدیریتی و رهبری او در نظر گرفته شده بود، بعنوان نماینده ای از ورزش ما، کشتی، بسیار عالی نشان داد. ما معتقدیم که این تجربه و اطلاعات بدست آمده، در مراحل بعدی فعالیت مدیریت ورزشی ایشان، حیاتی خواهد بود. برای حمایت از ایشان در توسعه مدیریت زنان در ورزش، هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد . ما معتقدیم که خانم پناهی زاده می تواند یک سرمایه بزرگ برای جنبش المپیک در ایران باشد.

ما خوشحال می شویم چنانچه کمیته ملی المپیک ایران، فدراسیون ملی شما و خانم فرناز پناهی زاده به عنوان یک بخش کلیدی از ساختار مدیریتی، در فراهم نمودن فرصت های بعدی برای رشد مدیریت زنان در ورزش جهان همکاری داشته باشیم. واحد توسعه ما می تواند جزییات کاملی از برنامه های مختلف در دسترس را فراهم نماید.

من  مشتاقانه پیگیر فعالیت بعدی مدیریتی خانم پناهی زاده هستم و برای شما هم در این سال مهم المپیکی آرزوی موفقیت را دارم.

 

 

ایران رئیس فدراسیون زنان کشتی کمیته بین المللی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر