کد خبر: 440227 A

ایلنا: نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: متأسفانه استانداری خراسان رضوی تاکنون هیچ همکاری با مجموعه کشتی کشور برای برگزاری جام تختی در مشهد نداشته است.

به گزارش ایلنا، حمید بنی تمیم در گفت‌‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: علی رغم دیدار خادم رئیس فدراسیون با رشیدیان استاندار خراسان رضوی و مذاکرات خوب صورت گرفته، اما متأسفانه پس از آن مسئولان استانداری تاکنون هیچ گونه همکاری را با مجموعه فدراسیون کشتی نداشته‌اند.
وی ادامه داد: جام بین المللی تختی، معتبرترین تورنمنت ورزشی کشور است و یکی از برترین مسابقات بین‌المللی امروز کشتی دنیاست، و نمی‌توان آن را با یک مسابقه معمولی هم‌طراز دانست و تاکنون در کنار همکاری وزارت ورزش و جوانان، تنها شهرداری مشهد قول‌هایی مبنی بر کمک برای برگزاری مسابقات داده‌اند که امیدوارم این موضوع با همکاری شورای شهر مشهد محقق شود.
بنی تمیم خاطرنشان کرد: ما مطمئنیم که برگزاری این مسابقات در مشهد خواست مردم عزیز خراسان است و متناسب با شان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، اما همت مسوولان استانی را هم می‌طلبد. به هر تقدیر ما در کنار مشهد، دو استان دیگر و همچنین تهران را نیز برای میزبانی جام بین المللی تختی داریم و هدف از اعطای میزبانی این تورنمنت معتبر به شهر مشهد، احترام به مردم پهلوان دوست خراسان، توسعه کشتی در این استان و همکاری در زمینه پایتخت مرکز فرهنگی جهان اسلام در مشهد در سال 2017 میلادی بود و امیدوارم با همکاری تمامی عوامل و با توجه به علاقمندی مردم مشهد این میزبانی محقق گردد.

رقابت‌های بین المللی کشتی، جام تختی در سه رشته آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای 29 دی و اول بهمن ماه برگزار می‌شود.

فدراسیون کشتی مشهد کشتی جام تختی بنی تمیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر