کد خبر: 456955 A

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه می‌‌‌‌‌گوید: حضور تیم ملی آمریکا در رقابت‌های جام جهانی باعث جذابیت این رقابت‌ها می‌شود و مردم کرمانشاه منتظر این حضور بودند.

محمد حسین محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص برگزاری جام جهانی کشتی آزاد در این شهر افزود: برگزاری این مسابقات در کرمانشاه قطعی شده است و تیم‌های شرکت کننده در مسابقات مذکور از هفته آینده وارد کرمانشاه می‌شوند.

نایب قهرمان کشتی آزاد جهان گفت: از کرمانشاه کشتی گیرانی چون حامد رشیدی، بهمن تیموری و یدالله مجدد در تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای حضور در جام جهانی حضور دارند که این خود نشان از ظرفیت بالای کشتی کرمانشاه است.

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه در خصوص حضور تیم ملی کشتی آمریکا در رقابت‌های جام جهانی گفت: حضور آمریکایی در این مسابقات بدون شک زمینه جذابیت و افزایش کیفن فنی جام جهانی را فراهم می‌سازد. نبود آمریکایی در جام جهانی باعث کاهش جذابیت این رقابت‌ها می‌شد و من خوشحالم که شرایط لازم برای حضور تیم کشتی آزاد امریکا در جام جهانی فراهم شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سالن برگزاری مسابقات در حال آماده شدن است و همه امکانات لازم برای پذیرایی از تیم‌ها مهیا است و من امیدوارم میزبانی خوبی برای این مسابقات باشیم.

تیم ملی کشتی آمریکا حسین محبی جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر