کد خبر: 108093 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با ایلنا:

نگاه من نه قومی، نه طایفه ای و نه گروهی است و من استاندار همه استان هستم و به همه استان به یک چشم نگاه خواهم کرد.

ایلنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از جناب آقای دکتر روحانی، مجموعه دولت و وزیر محترم کشور به خاطر اعتمادی که به من داشته‌اند تشکر می‌کنم.

«موسی خادمی» به خبرنگار ایلنا در یاسوج افزود: مشی من مشی دولت تدبیر و امید خواهد بود و انشالله با همکاری مدیران آینده استان این مشی را ادامه و اجرا می‌نماییم.

وی با بیان اینکه هماهنگی میان نمایندگان استان باید سرمشق همه مردم استان باشد، اظهار داشت: با کارگروهی کار‌ها به بهترین نحو انجام می‌گیرد.

اولین استاندار دولت تدبیر و امید در استان بیان داشت: نگاه من نه قومی، نه طایفه‌ای و نه گروهی است و من استاندار همه استان هستم و به همه استان به یک چشم نگاه خواهم کرد.

خادمی گفت: طایفه گرایی و شهرستان نگری را کنار خواهم گذاشت و دنبال الگوی مدیریتی هستم که در آن تخصص و کارآمدی جایگزین نگاه‌های طایفه‌ای شود.

وی وظیفه خود را مقابله با نگاه‌های طایفه گرایی و شهرستان نگری دانست و تاکید کرد: مدیرانی که از طرف من منصوب خواهند شد نیز حق داشتن چنین دیدگاه‌هایی را نخواهند داشت.

نماینده ارشد دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هرکسی می‌توانم کار کنم ولی نمی‌توانم با کسانی که کار بلد نیستند همکاری داشته باشم.

خادمی مهم‌ترین اولویت کاری خود در استان را اقتصاد خواند و افزود: چون در استان منابع لازم را نداریم باید از منابع خارج از استان استفاده کرده و باید بسترهای لازم برای سرمایه گذاری خارجی را در استان فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه با علم به همه کمبود‌های مالی دولت این مسولیت را پذیرفتم اظهار داشت: سعی خود را بکار خواهم بست تا با استفاده از منابع غیر دولتی تمامی کمبود‌های استان را حل کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: من دست همکاری را به سوی همه متخصصان و افراد کاردان استان دراز و تقاضای یاری از همه این عزیزان دارم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر