کد خبر: 108152 A

واکنش بزرگواری به سخنرانی نکردنش در آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

در شرایط کنونی همه باید با اتحاد و همدلی، بدور از مسائل حاشیه ای و با بهره گیری از نیروهای معتدل توانمند بومی بفکر توسعه همه جانبه دیارمان باشیم و استاندار بومی را حمایت کنیم.

ایلنا: نماینده چهار شهرستان در کهگیلویه و بویراحمد، دلیل سخنرانی نکردن خود در آئین تودیع و معارفه استانداران این استان را تشریح کرد.

«حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری» در پاسخ به این سوال ایلنا از یاسوج که چرا شما به عنوان نماینده چهارشهرستان کهگیلویه و بویراحمد در آئین استانداران این استان و در حضور وزیر کشور سخنرانی نکردید؟ اظهارداشت: دوستان ابتدا از ما خواستند صحبت کنیم و حتی مدت زمان سخنرانی مشخص شد اما من به احترام آقای ملک حسینی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری سخنرانی نکردم.

وی گفت: آقای ملک حسینی سخنانی را حول محور وضعیت موجود استان و انتظارات مردم از مسوولان گفتند و احساس کردم نیازی به سخنرانی ما نیست.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم شورای اسلامی با تقدیر از وزیر کشور و دولت یازدهم بخاطر انتصاب دکتر خادمی بعنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: آقای تاجگردون نماینده گچساران و باشت هم قصد نداشت سخنرانی کند و ما تمام سخنرانی‌ها را به آقای زارعی نماینده بویراحمد و دنا واگذار کرده بودیم اما آقای تاجگردون چون موضوعی پیش آمد چند دقیقه‌ای سخنرانی کرد.

بزرگواری افزود: در شرایط کنونی همه باید با اتحاد و همدلی، بدور از مسائل حاشیه‌ای و با بهره گیری از نیروهای معتدل توانمند بومی بفکر توسعه همه جانبه دیارمان باشیم و استاندار بومی را حمایت کنیم.

علی محمد بزرگواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر